İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupa Birliği ( Yıl 2050 )

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* * * AVRUPA BIRLIGI * * *

Yil 2050 . AB Komisyonu Baskani odasinda otururken, yardimcisi
iceriye
heyecanla girer:
-Efendim, Turkiye tum isteklerimizi yerine getirdi. Onlari AB'ye
alacak
miyiz?

AB Baskani:
-Yok canim, henuz olmaz. Git, duyur, Tum Turkiye Ingilizce
konusacak,
Turkce'yi yasakliyorum.
-Efendim onu 5 sene once yaptilar. Hatirlamiyor musunuz?
-O zaman soyle Kibrisi
versinler..
-Efendim onu da 40 sene once verdiler zaten...
-O zaman soyle guneydoguya ozerklik versinler.
-Aman efendim, Turkiyede guneydogu mu kaldi, 2020'de bagimsiz devlet
oldu
ya orasi zaten.
-O zaman soyle (sozde)ermeni soykirimini tanisinlar.
-Efendim, sadece ermeni degil, Pontus, Yunan, Bulgar, Rus, Ukrayna,
Moldova soykirimini bile tanidilar,

hatta Canakkale savasindan dolayi Ingiliz, Avustralya, Yeni Zelanda
soykirimini bile tanidilar ya.. nasil unuttunuz.
-Hmm. O zaman soyle, kokorec yasaklansin.
-Aman efendim, onu yemeyi 2007'te biraktilar.
-Isa askina, ya ne bileyim? Kinayi yasaklayin, yakamasinlar.
-Ooooo. Beyefendi.Onu da coktan biraktilar.
AB Baskani dusunup tasinir ve;
-EEEE...DAGITIN O ZAMAN AVRUPA BIRLIGI'NI.. .

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen Gerçekleri anlatan Mizah..
Gülsem mi Ağlasam mı Bilemiyorum..Ama Avrupa Birliği Yanlış Yol!!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazılanlara sinirlenmenin,gocunmanın gereği yok..Sadece bir soru sormak lazım..."Neden böyle oldu?"

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
belki biz halk olarak isdemiyoruz ama cok muhterem devlet buyuklerimiz hala israr ediyor ya adamlar resmen isdemiyor işde bizi binbir türlü bahaneler koyuyolar onumuze hergun müzakereler 8 başlıkta askıya alındı hala birde taviz ustune taviz verip muzakerelerin devamı icin rumlara bir havaalanı acmaya bile razı oldular yazık vallahi billahi bir avrupa sevdası icin memleket ne hale geldi aslan olan osmanlı torunları kediye döndü

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bizi osmanlı devletinin devamı olarak görüyorlar ..türkler osmanlı onlara göre

ve zamanında osmanlıyı barbar olarak anlatmışlar..yeni nesilde bizi osmanlı devamı olduğumuz için barbar zannediyor..

Çoğu avrupa ülkesinde türkler barbarlar olarak tanınır.

Buraya girmeye uğraşıyorlar birde ..

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden AB'ye girmek için can atanlar nedense birden çarkettiler, halbuki aynı uyum yasaları o zaman da vardı.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ab derin bir mevzu....
Ama fıkamsı yazı guzel..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar öyle herşey göründüğü gibi değil.. ben daha düne kadar sizler gibi düşünüyordum... bunların bize garezi var şöyledir böyledir diyordum ama işin aslı... avrupa birliğinin kurucularından fransa ve almanyanın ab deki palementer sayısı ve oy dilimi... Şayet türkiye bugün ab ye girerse şayet almanyadan daha fazla parlementere sahip olacaktır ve fransa ilede kafa kafaya gelecektir.. bu böyle olunca otomotik olarak diğer ülkelerin parlementer sayısı düşecek ve oy yüzdeside gerileyecektir... bunun gibi daha bir çok neden var... ayrıca unutmayalımki ab ye girmemiz bize fazla bi getiri getirmeyecektir ticarette fazla değişen bişi olmayacak çünkü zaten avrupa birliği ile gümrük anlaşmamızdan ötürü %0 vergi ile ithalat ihracat yapabilmekteyiz...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Avrupa birliği bir hristiyan konseyidir müslüman bir ülkenin bu oluşumda işinin olmadıgını kibarca ifade ediyor adamlar. neyi zorluyoruzki.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vazgeçemediler şu ab den yaw

insanlarımız önce abd müptelasıydı

ondan kurtulamadan şimdide ab müptelası olduk

Atatürk'ün BM için "onlar davet etmezse katılmayız" sözünü kimse hatırlamıyor galiba

AB, türkiyenin 40 yıllık macerası...
bitmez bu film....

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
türki devletler birliği kursak inanın ab den daha yararlı olur bize

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gücü olup kullanmayı bilmeyen ahmaktır, ezilmeye mahkumdur. Biz ahmak bir durumdayız şu an.

Paramız yok n'apalım, yenilmek kaderimiz diyen vizyonsuz anadolu klubü politikası

İran'ın önümüzdeki yıllardaki durumunu izlemenizi tavsiye ederim. 1-2 sene öcü olacaklar sonra..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Avrupa birliği bir hristiyan konseyidir müslüman bir ülkenin bu oluşumda işinin olmadıgını kibarca ifade ediyor adamlar. neyi zorluyoruzki.

Bu çok saçma bir düşünce.Tamamen halkı uyutmak için söylenmiş bir söz.Avrupa Birliği mutlaka Müslüman bir toplumu istemeyecektir.Ama bu Müslüman'ız diye bizi aralarına almadıkları anlamına gelmez.

Avrupa Birliği neden kuruldu?Birbirlerini destekleyip çıkar sağlamak için.Birinin parası,birinin teknolojisi,birinin silahı,birinin eğitimi diye birleşip ortak bir güç oluşturdular.Amaçları ise AVRUPA olarak dünyaya kafa tutmak.

Peki Türkiye bu birliğe girerse ne olacak?Bizim Avrupa'ya ne katkımız olacak?Hiçbir katkımız olmayacak.Aksine adamlar resmen bizi kalkındırmak zorunda kalacaklar.

Emin olun bizden bir çıkarları olsa,bizi yanlarına aldıklarında daha güçlü olacaklarına inansalar satanist bile olsak peşimizden koşar alırlardı bizi.Ama biz bu saatten sonra Hristiyan bile olsak bizi almazlar.Bu bir gerçek.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de avrupa birliği din ile ilgili bi düşünceye ship değil tamamen stratejik düşünüyorlar düşünsenize rum kesimini neden aldılar birliğe rumlar ortodoks avrupa ise hemen hemen hepsi katolik ve onlardaki mezhep çekişmeleri bizden daha fazla fakat rum kesiminin daha doğrusu kıbrısın tamamının akdenizde ki stratejik önemi çok fazla türkiye de ortadoğu da gerçekten önemli hatta birincil öncelikte stratejik öneme sahip bir bölgede fakat bizi neden almıyorlar bizden uzak kalamazlar çünkü jeopolitik önemimiz var ama aynı zamanda birlik içerisinede alamazlar çünkü bu nüfusla avrupa birliğini batırırız .

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu an için AB'ye girmemiz iyi olur gibi duruyor ama yakın tarihimize bakıyorumda,osmanlı yıkılmadan önce AB ye girmiştir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
En önemli nednlerden biriside iş gücü..

çok büyük bir iş gücümüz var..Ve hızla artmakta..

Eğer avrupaya giriş izni verilirse hemen her yerde türkler olacaktır..bundan Korkuyorlar

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyenin AB'ye girdiği bi resim vardı bilenler bilir...

Anca öyle gireriz gerçi o resimdede ilk yunanistana giriyoduk :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5