İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

avrupa dilleri metin görüntüleme desteği

P

pi

Misafir
windows'u yeni kurdum ve internete bağlanınca avrupa dilleri metin görüntüleme desteğini yükleme uyarısı çıkıyo yükle diyorum fakat bir hata oluyo, yüklenemiyo falan diyo bunu başka bir yerden yükleme şansım varmı microsof'un sayfasında bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

E

etil

Misafir
Herhangi bir dergi cd'sinden internet explorer 5.5 veya 6.0'ı yüklemen yeterli olur. Yüklenen bileşenler içinde Avrupa dillerinin seçili olmasına dikkat etmelisin tabi.

E

erhanaslan

Misafir
merhaba

windows'u yeni kurdum ve internete bağlanınca avrupa dilleri metin görüntüleme desteğini yükleme uyarısı çıkıyo yükle diyorum fakat bir hata oluyo, yüklenemiyo falan diyo bunu başka bir yerden yükleme şansım varmı microsof'un sayfasında bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5