İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupanın En büyüğünde ATA'mıza oy verin !!!

P

Parae

Misafir
Bir Forumda gördüm ...

Hemen burayada postldım !

Gerçi Bu iş internete Bakmaz !!!
Tüm Dünya Biliyor Gerçeği , Bu adı unutamazlarda M.KEMAL ATATURK !

Açıklama aşagıda
Hollandada bir ödül showu var...
En Önemli Avrupali Kisi olarak... 15 Nomineeler Arasinda ATATÜRK de var.. Lütfen Atamiza oy verelim....
Asagidaki Linke gidin, ve Atatürkün resmine tiklayin. Ondan sonra "Stem Op Deze" Persoon a tiklayin....
Ondan sonra emailadresinizi yazin, ve size bir aktivasyon email gelir. Onu aktive edin.. O Kadar....
Tesekkurler . NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE..!!

http://www.bestbelangrijk.nl/specials/belangrijkste_europeaan/stemmen.html

Ayrıca Bu memleketin dilinden anlamadıgım için ben kontrol edemedim ...
Anlayan varsa buraya yazsın onaylasın En önemli Avrupalı kişi ödülü oldugunu , kötü birşey için oy atmayalım ..

Bir komploya gitmeyelim ...

Ne Mutlu Türküm Diyene !!!

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ataturk'u secerek stem butonuna tikladim dogrusu bumuydu ?

P

Parae

Misafir
Atatürkün resmine tiklayin. Ondan sonra "Stem Op Deze" Persoon a tiklayin....
Ondan sonra emailadresinizi yazin, ve size bir aktivasyon email gelir. Onu aktive edin

S

SempatiX

Misafir
Bir hollanda sitesi... Tam çıkarayak bu başlığı gördüm ve girdim... Teşekkürler paylaştığın için oyumuzu verdik... Mailinize gelen onay linkine tıklamazsanız arkadaşalr geçersiz oluyor oylar...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evel allah bunu bildiğim bütün sitelere yazacam ve kendi sitemde de yayınlayacam ve Atamızı zirveye çıkartacaz......

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam email e gelen linke de tikladim sanirim dogru yaptim :) orada kabul edilmesede sitemde de zaten yaziyor kimin Ataturk icin ne dedigi herkes biliyorki Ataturk gelmis gecmis en iyi yoneticidir.

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar bu iş internette verilcek oyla ortaya çıkcak bir iş degil , ama biz Atamıza oyumuzu verelim tabiki ..

Tek Doğru var , Tek Gerçek var ... Dünyaya damga Vurmuş Biri var ... M.Kemal Atatürk ..

Herkes sizler gibi aynı duyarlılığı gösterip , oy atmalı ...

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ister orada Ataturk birinci olsun ister olmasin bunlar sadece zaman kayibi.

http://www.turkey.name.tr/web/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3

bu verdigim adreste kimlerin Ataturk hakkinda neler dedigini gorebilirsiniz. Buraya aktarmak istedim fakat uzun oldugu icin kabul etmedi sistem . Ataturk'e yapilan ovguleri kendi siteme bile sigdiramamisken buraya sigmamasi gayet normal. Ataturk'un bu dunyaya gelen en buyuk komutan ve yonetici oldugunu herkes biliyor o yuzden bu tip anketler kendi dillerinde oldugu icin cok buyuk bir oy kapasitesine sahip olmayacaklardir. Bu anket tamamen amatorce hazirlanmis , dunya capinda bir anket olsaydi zaten Ingilizce olurdu ama neyse yinede oylarimizi veriyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5