İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AVRUPAYAKASI.INFO Sitesi Satılıktır!

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
( Site SATILDI! ) Sitesi Satılıktır!

Site adresi: SİTE SATILDI!
İstenen minimum fiyat: 300 TL
Sitenin açılış tarihi: 6 Kasım 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Video İzleme - Fan Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Bazen 10 - Bazen 50 - Bazen 200 - Bazen 500 / Google dalgalanmalarına göre değişiyor.
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site ve alan adı komple satılık
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok siteyi kendim yaptım, HTML.

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Acil paraya ihtiyac duymam, öğrencilik malum..
PR değeri varsa linki (opsiyonel): PR3

Satıcının eklemek istediği notlar:

Arkadaşlar site HTML, yerleşimleri ben hazırladım. Birim reklam yerleşimi harika dikkat ederseniz çok beğeneceğinizi umuyorum :). Site PR3.

Google'da "SİTE SATILDI!" aramasında 4. sayfada çıkıyor. Dün. 3. sıranın başındaydı. Bir ara bayağı backlink almıştım. 1. sayfaya kadar tırmandı fakat ilgilenmedim tekrar 2. ve 3. 4. sayfaya geriledi.

Hazırladığım sayfa sayısı 50 falan. Hepsi SEO uyumlu ve güzel yerleşimli. Aslına bu alan adı olarakta iş yapar, ama ben siteyi komple sitesiyle satmak istedim.. PR3 ve Avrupa Yakası kelimesi ile ilgili arkadaşlar, 300 ytl fazla bir para degil diye düşünüyorum. Siteye sağlam baclink ile sağlam hit sağlanabilir. Şu aralar baya aşağılarda ama yükseltmek sizin elinizde. Kesin bir hit veremiyorum. Şu halde Adsense geliri. 0.55 ve 1 $ arasında değişiyor.

Umarım ilginizi çeker.

Ödeme yolları: Paypal ve Banka havalesi.

iyi çalışmalar.

------

NOT : Site, çok kadim bir dostumundur. İsteği üzerine satışı ben yapacağım.Ödeme ve bütün işlemler bana aittir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5