İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avsurveys Tikla kazan Heman kazan

sarmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bende yeni uyeyim Baslikta verdigim web sitesinin adini bir cok arkadasimiz bilir Takip ettigim kadariyla bir cok arkadasimiz Reklam,Anket tikla kazan sitesunden gelir elde ediyor ben farkli bir noktasindan bakacagim olaya
Bildigimiz gibi ilk basta bir Paypal hesabimizin olmasi gerekiyor bu sart.
siteye uye oluyoruz ve bize anket sunuyor bizde bu anketlere tiklayip sadece kisa yazi olarak guzel yada idare eder ve ya ilgin gibi mecburi bir yazi yazmamizi istiyor reklam basina 50cent ile 1$ dolar arasi veriyor yani bir partide 5$ gibi geliyor odeme kotasi 15$ olunca Paypal hesabiniza aktarabilirsiniz sitede ayrica esas ilgi ceken size ait linklerin verilmesi ve bu takip linkleriyle arkadaslarinizi davet etmenizi arkadas basina 1$ dolar almanizi saglar peki bunu nasil yapiyorsunuz bir makalede yada sosyal paylasim yada su an oldugu gibi bir forumda konuyle ilgili yazinizi ve takip linkinizi paylasiyorsunuz bu link uzerinden uye olan her arkadas icin 1 $ aliyorsunuz anketleriniz haric buraya kadar butun arkadaslarimiz boyle yapiyor ben ise simdi verecegim linkden anlayacaginiz gibi
http://avsurveys.jimdo.com/turkce/ sitenin isnimde yani hemen hemen aynisi yeni bir ucretsiz wevsitesi ve domain aliyorum ingilizce ve turkce iki sayfa var
linklerimi sosyal medyada paylasirken birde farkli uzantisi olan ama ismi ayni olan bir site aciyorum ve googleye indexliyorum surekli bir uyelik platformu aktif yani arayan buluyor bu teknigi biz baska nerde kullaniyorsuk Clickbank yeni cikan urunlerin adiyla yeni bir blog, yada web sitesi aciyorduk reklam vermeden kendi sitemizden ticaretimizi yapmaya calisiyorduk bu da aynen oyle tikla kazan reklamlarimiz icinde ayni isimde uzantisi fark etmez bir domain alarak
ticaretimize devam etmektir
basarilarinziin devamini dilerim Bol kazanclar
NOT :yukarda jimdo uzantisi Almanya merkezli bir domain ve bedeva websiTesi linkidir www.jimdo.com bu siteden jimdo uzantili bedeva site alabilirsiniz ben genelde burayi kullaniyorum!! suan Turkce destegide geldi sanirim !!

sarmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odeme oaln cok kisi var ama yeni odeme alan varmi bilmiyorum 15 $ kota var bunu tes etmek yakin artik 12$ dolardayim eger odeme yapmazlarsa bunuda burdan yazarim
sizin bildiginiz bir sorunmu var ben hollandadan katiliyorum ve burda bu siteyi kullanmayan yok gibi bir sey hic duymadim acikcasi

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunu baltalamak için yazmadım dene bakalım sonucunu hep birlikte görelim...

sarmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunu baltalamak için yazmadım dene bakalım sonucunu hep birlikte görelim...
yok oyle dusunmedim belkide haklisin soyledigin konuda hic duyum almadim ama soyledigim gibi sikinti olursa hemen burdan paylasirim zira az bi ucret kaldi kota 15 $ ve 3$ dolar kaldi dolmasina bakalim odeyeceklermi buda bize kanit olur
ayrica yeni uyeyim sonradan okudum kanitsiz koymayin diye uyari konulmus
yonetici arkadasimdan ozur diliyorum isterse konuyu silebilir kaniti alinca tekrar kanitlada koyabilirim iyi yada kotu sonuc ne cikarsa !! yada az kaldi sonucu bu baslik altinda yayinlarim
uyarin icin tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5