İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS Tasarım İçin yardım

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arakdaşlar birşey soracaktım

awbs de temada değişikler yapıyorum fakat sitede işlemiyor sebebi ne olabilir..

public_html/themes/temaadi/ burdaki dosyaları düzenliyorum ftp ye atıyorum hiç bir değişiklik olmuyor sebebi ne olabilir sizce ?

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Standart olarak business themesı gelir onu editliyorsun herhalde. Onu editleyip aynı klasöre atıyorsan görmen lazım. fakat başka klasör yapıp yüklüyorsan system configurationdan ayarlarını yapman lazım daha ayrıntılı söylersen daha kolay yardımcı olabilirm.

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hayır techy temasını editliyorum yine aynı klasöre aıyorum üstüne yazdırıyorum ama değişmiyor çok ilginçtir.

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
editlediğiniz dosyaları public html klasörüne de atmayı deneyin.Zaten orjinalleri zip li şekilde gelmiş olacak bir problem olursa onları değiştirirsiniz orjinal ile.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi index dosyasını editlediğine iyi bak. Benim script'te index3.php dosyasını editliyoum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5