İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS üstadları bi bakın lütfen... (YARDIM)

simtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Selamlar..

Sunucumuzda PLESK 8.3 ve Sitemizde AWBS 2.7 Kullanmaktayız.
Tüm bileşenler yüklü.
Http://www.simtasarim.com/tools/pretest.php

Sorunumuz şu: Plesk ile Bağlantı kuramıyorum. Ve gerçekten açıklayıcı dökümanlar bulamadım bu konuda. Yaptığım Ayarlar ve aldığım Hatalar aşşağıda yardımcı olursanız çok sevinirim..

System Setup -> Server Setup -> Edit -> [Click to Test Connection] | Dediğimde şöle bir hata alıyorum:

Server: Simtasarim
Type: Plesk
Initiating Server Testing......Test results UNKNOWN
RAW: <b>Source:</b> Microsoft JET Database Engine<br/><b>Description:</b> \'cl_id in ()\' sorgu ifadesi içindeki Sözdizimi hatası (eksik işleç)
Testing Complete. If errors are noted, correct and test again.

Arkadaşlar bu hatayı googlede arattım ama açıklayıcı sonuçlar yok. Sanırım veritabanı ile alakalı ama çözemedim.

Yardımcı olan olmayan herkese Kolay gelsin iyi günler...

simtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu çözdüm arkadaşlar. Aldığım yerdeki arkadaşlar sağolsun Sorun RESELLER hesabından girmeye çalıştığım içinmiş.

iyi çalışmalar herkese...

simtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni bir problem var :S ve çözemedim. varsayalım ki: ccccccc.com eklicez Otomatik hesap oluşturmaya başladığında Bizim Hesaba alt hesap olarak değil her seferinde

"admin admin cccccc.com" gibi RESELLER hesabı oluşturuyor. Her host açılışında reseller açıyor. tek bir client altında olması lazım açılanların.

Bu neden kaynaklanır ? Sorun ya da ayarı nerededir ?

iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5