İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS Uzmanlarına Bir Soru :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Şu sıralar AWBS'yi yeni bir tasarıma entegre etmek için çeşitli çalışmalar yapıyorum.Örnek bir şablon üzerinde de denemeler yapıyorum.Sayfaların çoğunu sorunsuzca entegre ettim ancak createacct.php ve editprofile.php de sorun yaşadım.Diğer sayfalarda kullandığım yöntemin aynısını deniyorum ancak sayfayı upload ettiğimde boş beyaz sayfa çıkıyor.

Şablon sayfada <body> tagında bir tablonun içine ekliyorum kodları.Eklediğim kodları şablona eklemeden php sayfası şeklinde yüklersem sorunsuzca çalışıyor.Ancak şablondaki tablonun içine ekleyince boş sayfa çıkıyor..Sizce neden olabilir..

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tam olarak hangi templatei kopyalayıp üzerinde düzenlemeler yaptığınızı belirtirseniz hatta createacct.php sayfanızın kodlarını (sizin düzenlediğiniz şekilde) görme imkanımız olursa sanırım daha detaylı yardımcı olunabilir.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunu çözdüm gibi..Biraz daha kurcalayım şunu :)

Bu arada yardım teklifi için teşekkürler sonsuzhost..Belki az sonra yine S.O.S. diyebilirim :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuhaf Bir Sorun

Tekrar merhaba,

Tema işini çözdüm..Ancak şimdi daha tuhaf bir sorunla karşılaştım..Site yeni temayla Firefox'ta sorunsuzca çalışıyor.Ancak Internet Explorer ile denediğimde sayfa açılıyor tamamen ve hemen ardından "Internet Explorer bu internet sitesini açamıyor http://xxx.com İşlem iptal edildi" diye hata veriyor ve sonra birden Sayfa Görüntülenemiyor diyor..Neden olabilir sizce bu?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kodlar kodlar kodlar lazım :) ayrıca zaten biliyorsunuzdur ama hatırlatayım dedim dosyalarınızı servera gönderirken ftp programınızdan mutlaka ayarınızı yapıp dosyaların ftp programı tarafından BINARY mod da gönderilmesine özen gösterin.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonsuzhost mesaj yazdıkça ben sorunları çözüyorum..Enteresan bir durum.Sorunun kaynağını buldum.. bottom.php dosyasının orjinalini yükledim sorunsuzca çalıştı..Şimdi benim düzenlediğimdeki hatayı bulup deneyecem hemen..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet çözdüm bu sorunu da.Yine yardım teklifi için teşekkürler sonsuzhost :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5