İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWsurveys ile günlük 27 dolar kazanın

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konuya uygun bi başlık bulamadığım için buraya açtım. Size bizzat kullandığım ve günlük 27 dolar kazndığım sistemi tanıtıcam. Öncelikle aşağıdaki siteye gidip üye oluyorsunuz ve giriş yaıp anketleri dolduruyorsunz. Tabii anket dediysek sadece siteler hakkında yorum. Mesela i like this site veya good site yazıp geçirebilirsiniz. Bu şekilde her gün 27 dolar kazanıyorsunuz. Hesabınız 75 dolar olunca da paypal veya kredi kartınıza yatırılıyor. Ben kazandım siz de kazanın diye veriyorum.

Buradan üye olun.

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum işte 75 i 27 e böl 3 gün olması gerekir ama bazen anket fiyatları düşük oluyor 3 dolar filan oluyor anketler ama bazıları da 30 dolara kadar çıkyor büyük firmalarınki ama 4 günde topladım ben bu parayı 5 günde bi de devam ediyorum almaya.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pek tekın bır sıteye benzemıyor ne tasarım avr ne kodlama neye gore neyı sayıyor onu bıle anlamadım zaten uyede olmadım :D

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ödeme aldım diyorum ya kaç kere en büyük özelliği de o sade olması. Ve herhangi bir spam trojan falan göndermiyor site. Lisanslı bir anket şirketi.

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne resmi istiyorsunuz sitenin resmini mi eğer paypaldan istiyorsanız resim veremem gizlilik nedeniyle.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
peki ben senin gerçekten kazandığına nasıl inanacağım peki??

bu yeni üyeler dehşet yaratıcılar hee :)

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dostum inanırsan inanırsın inanmazsan inanmazsın. inanırsan girer denersin inanmazsan da üye olursun sonra üyeliğini silersin. oldu mu bi risk yok gir dene 27 dolardan az kazanırsan günlük sildir başlığımı olmadı awsurveysten üyeliğini sildir.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
http://forum.iyinet.com/ortaklik-affliate/70040-awsurveys-ile-para-kazanin.html

bu arkadaşlar senin gibi aldım diyor ortada bişi yok...

Ha keza sende de bişi yok.. Boş şeylerle kendi zamanını harcamaktan başka ne işine yarar..
Dediğim gibi zaman senin emek senin ben sana yolunu gösteriyorum.
Gelmek istemezsen amenna!
Ama gençliğinize yazık...
Deneyecek arkadaşlara da hayatlarında bol şans...

firederick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o arkadaşlar yüzde 100 hileli bi işe karışmışlardır multi hesaptır auto linktir filan uğraşmışlardır ondan kazanamıyorlardır. Ayrıca kazanmamış ödeme almamış olsam ne diye burda sana ağız bükeyim ki.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
o arkadaşlar yüzde 100 hileli bi işe karışmışlardır multi hesaptır auto linktir filan uğraşmışlardır ondan kazanamıyorlardır. Ayrıca kazanmamış ödeme almamış olsam ne diye burda sana ağız bükeyim ki.

cinslik olsun diyede yazarsın sana adam paypal emailini gösre demiyorki ödemenin nereden geldiği resmini göster diyor sen daha nasıl resim yollucağını bilmiyorsun.survivorcu:D

Forumturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu paypal hesapımız nereye yazıyor ödemiyi istedigimiz zaman

lovehunter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karde sbişi ispatlamk istedignde kanit gostercen şekil bu yapmiyorsan oturusun oturdugun yerde bizim zamanimiza da bosa harcama

Commercial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme aldığına dair bir ekran resmi koyucaksın bazı yerleri paint de silip kişisel bilgilerini siliceksin sadece ödeme yapıldığı kısmını yayınlıcaksın bunda anlaşılmıcak bişey yok sana onca insan onu anlatmaya çalışmış. Bu iş senelerdir böle yapılır ödeme aldığında işte aldım denir. Yani bu işin jargonu bu boşuna kızıyorsun insanlara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi