İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ay-TR Hakkında Bilgisi ve Deneyimi Olanlar, Paylaşabilir Mi?

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) bildigim kadariyla ay-tr lnwservers in ayrilmasindan sonra ortaklardan birinin kurdugu bir firma.
2) Lnwden makinem vardi, ortaklar ayrilinca diger ortak olan Gökhan ( jethost ) ile calismaya basladim, o güne lanet olsun.
3) Duyduğum / bildiğim kadarıyla ay-tr gayet dürüst ve titiz çalışıyor, bir kaç arkadaşım beni oraya yönlendirmişti.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lnwservers kapaninca Atilla Yaşar'ın Kurduğu bir firma.Gayet saglam ve guvenilir bir arkadasimiz.Kendisini yakindan taniyorum.İsini olmasi gerektigi gibi yapiyor.Guven konusunda hiçbir şupheniz olmasin.Bence deneyin.

J

jumana

Misafir
Kesinlikle öneririm 1 hafta önce 1 makine aldım herşeyi ile bizzat ilgilendi atilla bey.

Sorunsuz çalışıyor sitelerim.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tereddüt etmeden server alabilirsiniz çok ilgili bir arkadaştır kendisi tavsiye edilir fiyatlarıda makuldür çalıştığı dc ninde pingleri diğerlerine göre gayet güzel

C

[CRUEL]

Misafir
Bende Sunucu Aldım Gayet Hızlı Atilla Bey Yardımcı Oluyor Gerçekten.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
atilla bey benim referer imle uye oldu foruma baştan biaz terettut ettim ama sona davetiye yolladı kendisine yuzumu kara cıkarmadı allah razı olsun kendisinden ayrıca hakkındaki yorumları duyunca bizzat cok sevindim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5