İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AybilSoft'Dan Müthiş Kampanya ! Vps Alan Herkese Acer Netbook Hediye !!

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logoull.png

AybilSOFT internet Hizmetlerinden VPS Alan Herkese Acer Aspire One Happy Netbook Hediye..!

acer-aspire-one-happy.jpg

Acer-Aspire-One-Happy-Hawaii-Blue.jpg

Genel Özellikler;

*Marka: Acer
*Model: Aspire One Happy Atom N450 1.66GHz 1GB 160GB 10.1
*İşlemci Intel® Atom işlemci N450 (512 KB L2 cache, 1.66 GHz, DDR2 667 MHz, 5.5 W)
*Yongaseti Mobile Intel® NM10 Express Chipset
*Sistem Belleği 2 GB DDR2
*Ekran Kartı Intel® Graphics Media Accelerator 3150 DirectX® 9 destekli paylaşımlı ekran kartı
*Ağ Kartı 10/100 Mbps
*Sabit Disk Kapasitesi 250 GB
*Batarya 6 hücreli 2.2
*Ekran 10.1" SD...

Diğer Özellikler :

* İşletim Sistemi (Yazılım) : Microsoft® Windows® XP Home Türkçe
* Paket İçeriği : Netbook,Pil,Adaptör,
* Çanta : -
* Boyut : 1.25 kg
* Pil Teknolojisi : 6 Hücreli
* Pil Ömrü : 6 Saate kadar
* Ağırlık : 1.27 Kg
* Garanti Süresi : 24 Ay

Sanal Sunucu sayfamızdaki TR-4,TR-5,TR-6 paketlerimizden herhangi birini alan müşterilerimize Acer Aspire One Happy Netbook Hediye !

Sanal Sunucu Paket Özellikleri : STOK ADEDİ : 8 ( 4 Adet Linux -4 Adet Windows )

paketmb.png

Kampanya Şartları :

** Acer Aspire One Happy Netbook adlı ürüne sahip olabilmek için TR-4,TR-5,TR-6 Paketlerimizi 1 Yıllık Yada 12 Ay sözleşmeli fakat aylık ödemeli olarak sipariş vermeniz gerekmektedir.

** Aylık olarak sipariş veren müşterilerimize 12.Ayın sonunda tarafımızca verilen adreslerine ürün kargo yoluyla gönderilecektir.

** Yıllık olarak sipariş veren müşterilerimizin netbookları hemen kargo ile adreslerine gönderilecektir

** Netbooklar sıfır (2 yıl garantili) ambalajlı şekilde gönderilecektir.

**Bu Kampanya oyun sunucuları içinde geçerlidir.

AybilSOFT.Com Avantajları;

icon67lock.gif
Ücretsiz haftalık yedekleme ile güvenli depolama
icon67lock.gif
Sağlıklı ve sorunsuz çalışan sunucular
icon67lock.gif
%99.8 oranında kesintisiz sunucu alt yapısı
icon67lock.gif
Paylaşımsız internet omurgası üzerinden Gbit hız
İhtiyaç doğrultusunda anında bellek, depolama alanı ve hat artırımı
icon67lock.gif
7/24 Telefon ve E-Mail desteği

globev.gif
Internet Alt Yapısı
AybilSOFT networkünde yer alan sunucularımız direkt olarak TTNet omurgasına 1Gbit/Sec ile bağlıdır.

database.gif
Sunucu Donanımı
Dell® R510 serisi sunucular ile yüksek performans sağlamaktayız. 32GB UDimm ram ve 15K SAS diskler!

tools.gif
Kontrol Paneli
Sanal sunucularınızı anında yeniden başlatabilir, bios seviyesine kadar kontrol edebilir ve istediğiniz iso'yu anında kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Hakkımızda;
Kurumsal Bilgiler;
Hizmet Sözleşmesi;​

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Masallah fiyatlarinizda cok uygunmus, netbookun parasini cikariyorsunuz zaten. Hediye demesiniz daha iyi. Karalama niyetinde degilim ama sadece bu bir gercek.

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netbook fiyatını felan hesaplayın , VPS 'ler neredeyse yarı fiyatına geliyor size, keşke hesaplayıp yorum atsaydınız.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir bayiligimden baktim simdi, ortalama 487 tl ye geliyor bu laptop, paket 5 i almis olsam sizden VPS paketi olarak bu da yillik 1440 tl yapar

1440 tl den 487 tlyi ciktigimda 953 tl yapiyor.

953/12 Yaptigimizda 79,50 tl kaliyor aylik vps bize 79,50 tlye geliyor. Bir arastirma yapin 79,50 tl altinda ne kadar cok vps veren firma var ve ne kadarda kaliteli firmalar. (Sizin kalitenize kesinlikle lafim yok.)

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bana 3 gb vps'yi 79 tl 'ye kiralayan bir firma adresi verir misiniz ?

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Örnek olarak tabi verilebilir: aysimaservers gibi firmalar var ayrica kampanyalarda bu sekilde yüksek ramli satislar yapilabilir ama benim kastim burada netbook nasil hediye oluyor. Herseyin parasi fazlasiyla cikiyor.

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın bu bir kampanyadır.birçok firmadan daha ucuz şekilde vermeye çalıştık.

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu şirketlerin tek kişi olmasına kızıyorum başıan bir ergen koyulmasına :D ve çocuk oyuncağı gibi satış yapılmasına Profesyonel olmak farklı bişi görüyorum çok firma var tek kişi kurmuş bu deildir hosting firması benim görüşüm sizi tanımıyorum ama güven vermediniz kesin.

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bizim elimizde kalan 1 netbook 'un kampanya olarak verilmesi güvensizliğin belirtisimi ? birilerinin adını lekelemek cok kolay değil mi ?

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
HOCAM SİZ LAPTOPU ÇIKARIN HEDİYE ETMEYİN NORMAL SATIŞ YAPIN VE FİYATLARI AŞAĞI ÇEKİN

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın beyfendi galiba satış yapamıosunuz batcaksınız o dereceye gelinmiş ki bööyle göz boyayıcı ama gerçekte güzel para elde edilebilcek bi kampanya yapmışsınız ve konuya insanları çekmek için böyle hediye gibi bi kampanya kullanmışsınız. karalama yok Burda

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben muzafferbilisimden 2gb ramlı vps-1tb trafik-hollanda lokasyon vps aylık 25tl aldım :S fiyatlar faiş ötesi

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,fikirlerinize saygı duyuyorum .Ama fiyatlarımız hep böyleydi.Biz fiyatları yükseltip bu kampanyayı yapmadık.Bunu göz önünde bulundurun lütfen.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar,fikirlerinize saygı duyuyorum .Ama fiyatlarımız hep böyleydi.Biz fiyatları yükseltip bu kampanyayı yapmadık.Bunu göz önünde bulundurun lütfen.

O zaman az önce demistiniz ya bana 79tl ye vps mi var diye 3 gb. Yahu arkadasim 120 tlye vps almak kimin mantigina sigar? 30 tlye bile var Türkiye lokasyonlu VPSler artik eski fiyatlara kimse aldanmaz o eskidendi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi