İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AybilSoft'Dan Müthiş Kampanya ! Vps Alan Herkese Acer Netbook Hediye !!

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman az önce demistiniz ya bana 79tl ye vps mi var diye 3 gb. Yahu arkadasim 120 tlye vps almak kimin mantigina sigar? 30 tlye bile var Türkiye lokasyonlu VPSler artik eski fiyatlara kimse aldanmaz o eskidendi..

benim güzel kardeşim , yanlış anlamada sanane benim fiyat politikamdan ? ister 100'e satarım ister 200'e ? alan alır almayan almaz .

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Söyle aciklayayim o zaman, Konu basliginda Acer notebook Hediye yaziyor. Daha sonra konuda konusuyoruz ben hesabini yapiyorum, ardindan benim cikardigim düsük fiyattan hesap yapiyorsun. Daha sonra diyorsun ki biz hic fiyat düsürmedik fiyatlarimiz hep böyleydi. Sonra ben cevap yazinca Sanane fiyat politikamdan dersin!

Arkadasim, ben burda bir aciklik varsa sorarim bunu, bilgilerinirim isime gelirse alirim, isime gelmezsede almam.

Ayrica müsteriye karsi tavriniz hic hos degil.

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bir konu açmışız ve iyi niyetimizle açtığımıza emin olabilirsiniz.Biz sattığımız fiyattan daha ucuza getirmeye çalıştık .

''fiyat düsürmedik fiyatlarimiz hep böyleydi.'' evet hep böyleydi.

ama siz tr-5 paketinden hesapladınız ben tr-4 ?

şuan piyasaya göre fiyatlarımız normal .

O netbook hediyedir dogru . diğer bir firmadan 12 aylık vps kiralayınca netbook veriyolar mı ? yok . ozaman hediyedir..

İYİ FORUMLAR
Erhan UYGUN

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hem sattiginiz fiyattan daha ucuza getirmeye calistiginizi söylüyorsunuz, hemde fiyatlarimiz hep böyleydi diyorsunuz. Bir celiski var.

TR-5 paket TR-4 paketten daha pahaliya denk geliyor. Aradaki farki almiyor musunuz ki onunla kiyaslamam sizin gözünüzde farklilik yaratti. (ki TR-4 ile kiyaslarsam 55tlye geliyor hala benim az önce verdigim fiyat oraninda degil.)

12 Aylik VPS alinca evet diger firmalar netbook vermiyor ama fiyatta bu kadar acik ara fiyat cikarmiyorlar.

Konu yeterince aciga ulasti sanirim.

Iyi forumlar.

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karalayıcı İnsanlar

Arkadaşalar doğruları konuşmak gerekirse. yaptınız yanlış.ne olursa olsun bir şirket karalıosunuz.o şirket sizin olsa eminim şu an küfürler havada uçuşuodu çünkü siz bu kadar anlayışlı olamazdınız.Firma ona ait istedği fiyata satar istedği kampanyayı yapar almıcaksan meşgulda etmiceksiniz dükkanın Önünü basit bişi bu boş işlerle deil dol kafayala doğru işlere yonelin.:harika:

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem sattiginiz fiyattan daha ucuza getirmeye calistiginizi söylüyorsunuz, hemde fiyatlarimiz hep böyleydi diyorsunuz. Bir celiski var.

TR-5 paket TR-4 paketten daha pahaliya denk geliyor. Aradaki farki almiyor musunuz ki onunla kiyaslamam sizin gözünüzde farklilik yaratti. (ki TR-4 ile kiyaslarsam 55tlye geliyor hala benim az önce verdigim fiyat oraninda degil.)

12 Aylik VPS alinca evet diger firmalar netbook vermiyor ama fiyatta bu kadar acik ara fiyat cikarmiyorlar.

Konu yeterince aciga ulasti sanirim.

Iyi forumlar.

Hocam bakın fiyatlarımız hep aynı , hala aynı ama . Kampanya ne için vardır ? müşteriye kolaylık sağlamak için , bizde bir kolaylık sağladık.Bu kampanya ile fiyatlar biraz olsun azalıyor.Normal fiyattan daha ucuza geliyor yani 12 ay alınca ?
birde diyelim 80 tl'lik bir paketi 12 ay kiralıyacaksınız , sipariş verirken 70 'tl ye geliyor.

İYİ FORUMLAR
ERHAN UYGUN
AybilSOFT.COM

Daha fazla uzamasın lütfen konu.

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Anlamadığım kampanya yapmış arkadaş işine gelen alır gelmeyen almaz. Bence uzatmayında arkadaş satışını yapsın .

aybilsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşalar doğruları konuşmak gerekirse. yaptınız yanlış.ne olursa olsun bir şirket karalıosunuz.o şirket sizin olsa eminim şu an küfürler havada uçuşuodu çünkü siz bu kadar anlayışlı olamazdınız.Firma ona ait istedği fiyata satar istedği kampanyayı yapar almıcaksan meşgulda etmiceksiniz dükkanın Önünü basit bişi bu boş işlerle deil dol kafayala doğru işlere yonelin.:harika:

Haklısınız, Bu bir kampanyadır . Göz boyama felan değil aynı fiyattan satışlarımıza devam ediyoruz. Sadece müşterilerimizi memnun etmek amacıyla,Kesinlikle bir art niyetimiz yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi