İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 1 Milyar Kazanabilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoloji Katkın Olsun ve Para Kazan

Şubat Ayının başında internet üzerinden downloada sunulacak ücretsiz bilgisayar ve teknoloji dergisi çıkartıyoruz.Birçok siteden downloada sunulmasını istiyoruz ki istanbul'dan hakkari'ye kadar bu ücretisz e-dergiyi okusun.Size bir önerimiz var.Size bir banner veriyoruz yada siz link veriyorsunuz.Sizin sitenizden e-dergi indirilme sayısı tespit ediliyor.Mesela toplam 50.000 kere indirildi sizin sitenizden 3.000 kisi indirmis.E-dergi'de size bir banner veya reklam alanı ayırıyoruz ve reklamınızı oraya koyuyoruz böylece 47.000 kisiye reklamınız ulasmıs oluyor.Yani 3 koyup 47 alıyorsunuz.Ayrıca bazı sitelere para ödeyeceğiz;para ödeme şeklimiz ise şu şekilde olucak.2000 download hitine kadar ücret ödenmeyecek buda sizin türkiyede teknolojiye bir hediyeniz olacak.2000'den sonra her download hitine 5 kurus ödenecek mesela 10.000 kisi indirdi.2000i cıkartın 8000 kaldı 8000*5=40YTL kazanmıs olacaksınız.Ayrıca e-dergimiz ücretsiz abone olanlara süpriz hediyeler vereceğiz.Biz bu çalışmada hiç para kazanmaycağız e-dergi kendi yağında kavrulacak ve biz sadece türkiye'de bilişim sektörü için bunları yapıyoruz.Gelişmelerden sizleri haberdar ederim
iletişim adresim: [email protected]

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hayırlısı olsun.
Bu yazı tarzıyla sakın dergiye yazmayın.
Nokta nerde ,virgül nerde,paragraf nerde,özel isim nerde,....?

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Şubat'ın başında Türkiye'nin ilk ücretsiz internet ve bilgidayar dergisi downloada sunulacak.Sizede bir teklifimiz var.Amacımız derginin Türkiye'nin her yerinden insanın download etmesi.
Siz download sayfamıza link veya banner koyup internet kullanıcılarını yönlendireceksiniz.Sizin koydugunuz banner yada link eşitliğinde bizde e-dergimize sizin reklamınızı koyacağız.Ayriyetten mesela sizin sayfanızdan 300 kişi download etti diyelim bu 300 sitemizdeki reklam alanlarından 300 pikselini size ayırıyoruz.Ve o kısma reklam sizin tarafınızdan alınacak geliri size ait olacak yani herşeyini siz kontrol edeceksiniz.Bu projede yer alan yaklaşık
7-8 tane Türkiye'nin önde gelen siteleri 5-6 tane orta dereceli ve 10-15 civarıda küçük çaplı siteler katılacaklar.Biz e-dergi çalışanları olarak bir kar amacı gütmüyoruz e-derginin kendi yağında çevrilmesini istiyoruz.Yani e-dergi'yi bizlerle beraber sizlerde kontrol edeceksiniz.Mesela sizin sitenizden gelen 300kisi indirdi baska sitelerdende 20000 kisi indirdi.300 kisiye karsılık 20000 kisiye reklamınız gösterilcek ve size ayırdıgımız pixelleri satarak gelirinizi arttırabileceksiniz.Mail ve msn adresim: [email protected]
Her türlü fikire açığız...SAYGILAR

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayaa ilginç geldi doğrusu. kulağa hoş geliyor bi deneyelim bakalım. msn e ekledim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben hayatımda hiç internetten dergi indirmedim bana hiç cazip gelmiyor bu sistem...Buna Türkiye deki kullanıcı grubunun sıcak bakacağını sanmıyorum bence pilot olarak insanların önüne ÇALIŞAN BİRŞEY getirin Tamam belki proje aşamasını geçtiniz belki ama henüz yayınınız olmadı bir yayına başlayın trafik anlamında yada İndirilen Meta hakkında insanlar bilgi sahibi olsun sonra bu mesajı yayınlamanız gerektiği düşüncesindeyim... Polemik olarak almayın ben sadece kendi ŞAHSİ fikirlerimi belirttim..
Saygılarımla

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğiniz gibide olabilirdi ama biz ilk ay en azından 30.000 okur kitlesine ulaşmak istiyoruz.Bu yuzden böyle bir girişimde bulunduk bu karşılıklı bir güven meselesi...şuanda zaten chip online (chip.com.tr) adresinde yöneticilik yapmaktayım.Yani nette takılan 0-15 yas arası cocuk değilim.Yazar , tasarımcı , coder olarakta emin olunki konularında uzman kişilerle çalışıyoruz.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw sizden önce pdfdergi.com var..bu site sizden önce davranmış sanırım

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu bıraz aylı kbır olay gıbı geldı bana sonucda dergıyı 1 ay yaınlarsın 40 ytl kazanırsın, bır dahakı ay kullanıcıalr beğernırse gidip sıteden ındırırler bunun yanıdna turkıyenın % kaçında pdf varkı bu yuzden pek cazip gelmıyor kullanıcıya sanırım bunun yerıne sız sharepılot la anlaşın oraya yukleyın 1000 download a 2 usd alın :)

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-dergi kesinlikle pdf olmayacaktır.programa entegre edilmiş yeni bir sistem ile yayınlanacaktır.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
e-dergi kesinlikle pdf olmayacaktır.programa entegre edilmiş yeni bir sistem ile yayınlanacaktır.

Arkadaşım LANSE etmede hata var elde olmayan birşeyi pazarlıyorsun ki Bu pazarladığın ŞEY meşakkatli bir İŞ..
-Buradaki webmaster arkadaş Bannerı Websitesine koyacak
-Kullanıcı Bannera tıklayacak Ya Ayrı bir siteye gidecek ya direk indirecek
-İndirirken bekliyecek ve PC inde bunu okuyacak..
Burada birçok Hata çıktı
1)Çok uzun bir iş
2)Kimse (O kadar internette dergi varken Derggi.com gibi) PCine indirmekle beklemez
3)Bir kişiyi canlı biryerden alıp (İnternette Online olmaktan) PC in içine hapsetmeye (İndirdikten Sonra Offline durumuna) sokmaya çalışılıyor ki piyasada o kadar Gazete sitesi var
4)Bir başka bişey Arkadaşlar laftan ziyade daha önceden böyle bir işte çalışmış, Parasını almışmı, Ne gibi Eksileri var gibi sorularla ilgilenir ki BU SORULARIN cvpları yok..

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
visitistanbul senin gibileri piyasada cok işi gücü olmayan milletle uğraşan forumlarda vakit öldüren bir sürü kişi var.Burada bir duyuru yapılmıs saygılı olmayı öğren senin yaşın kadar bu işlerle uğraştım milyarlar kazanabilirdim ama yapmadım çünkü ben şerefimle yaşayan bir insanım şu ana kadar net sektöründen bir kuruş kazanmışlığım yok ama ben nette gençliğimi kaybettim.isteyen gelir yanımızda olur isteyende senin yaptıgın gibi lagaluga yapar.Ciddi ilgilenenler lütfen msne eklesin veya mail atsınlar çok az kontenjan kaldı bilginize.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
visitistanbul senin gibileri piyasada cok işi gücü olmayan milletle uğraşan forumlarda vakit öldüren bir sürü kişi var.Burada bir duyuru yapılmıs saygılı olmayı öğren senin yaşın kadar bu işlerle uğraştım milyarlar kazanabilirdim ama yapmadım çünkü ben şerefimle yaşayan bir insanım şu ana kadar net sektöründen bir kuruş kazanmışlığım yok ama ben nette gençliğimi kaybettim.isteyen gelir yanımızda olur isteyende senin yaptıgın gibi lagaluga yapar.Ciddi ilgilenenler lütfen msne eklesin veya mail atsınlar çok az kontenjan kaldı bilginize.

Yazık Seviyeni de öğrenmiş olduk.. Nette gençliğin gitmiş ama Nato Mermer Nato Kafa.. Şerefini bilemem yazdıklarından belli oluyor ağzından salyalar akarak saldırmandan .. Bu son yazımdır sana Yukardaki yazdıklarınla benim hiç bir alakam yok sadece Adam gibi soru sordum ama sanırım kendim gibi zannettin sizide..

Hib

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş bu projeyi küsümşemiş ama konuya yazdıgı sacma sapan yazılar ile konuyu aktif tutmus bu yuzden bu kendini bilmez arkadasa tesekkür ediyorum.

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin yaşın kadar bu işlerle uğraştım milyarlar kazanabilirdim ama yapmadım çünkü ben şerefimle yaşayan bir insanım şu ana kadar net sektöründen bir kuruş kazanmışlığım yok

Netten para kazananlar şerefsizmi oluyor. Sen bizi o zaman kötü yola teşvik ediyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5