İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 2 TL'ye Hotfile !!! Şaka Değil

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
amacım flood degıl canlı destek konusunda ınsanları bılgılendırmek...

cemer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdslar murat kara adlı kısı dolandırıcıdır ... sakın hıcbırsey almayın satmayın .. konusmayın bıle ..

cemer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes msn kayıtları vardı onlar gitti domaın kayıtları var adama domaın aktarıldı sonra soledım domaıncıye arkdsla anlasamadık adam vermedı kactı dıye hatta ona atmıstım konusmaları sonra ıstedım oda sılmıs tekrar gerı attı bana domaını . bı tek o domaın aktarımları var . ama bu adam dolandırıcı ıster inan ister inanma .. iş yap o adamla sonra gör nasıl bı adam .

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardesım ne dıyorsun ben sana bılgılerı attım net kesıldı gelmemıstır sımdıı pm attım hf bılgılerını ...

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
kardes msn kayıtları vardı onlar gitti domaın kayıtları var adama domaın aktarıldı sonra soledım domaıncıye arkdsla anlasamadık adam vermedı kactı dıye hatta ona atmıstım konusmaları sonra ıstedım oda sılmıs tekrar gerı attı bana domaını . bı tek o domaın aktarımları var . ama bu adam dolandırıcı ıster inan ister inanma .. iş yap o adamla sonra gör nasıl bı adam .

kardeş boş konuşucaksan hiç konuşma kanıt göster

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5