İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 25.986 $ kazanmak nasil bir duygu

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaslar bu resmi sorf yaparken gordm-um ve sizinle paylasmak istiyorum buraya t1klayarak resim görebilirsiniz tiklayin

L

Limitsiz.Net

Misafir
ben iki katını kazanıyorum diyecem :) komik olacak neyse iyi ve bol kazançlar ne diyim biz daha bişi görmedik

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 2000 + yapan kişiler i görünce bunlar da kifayetsiz kalıyor.

google para kazanması en kolay sponsor üst limit yok bastırın yapacağınız sadece bu ama günde 3-4 saat lik bir hobi ile üretilmiş sayfalardan ise para kazanmayı beklemeyin bu paraları kazanan kişiler hem şanslıdır hem birikimi yüksek kişilerdir hemde yetenekli kişilerdir .

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu neden kazanamasin. Ben henuz bir haftadir adsense kullaniyorum, 350$ para kazandim tek siteden. Burada bu isi bayagi uzun zamandir yapan kisiler var. Gercek hit kaynaginiz varsa paraya para demezsiniz. 10 sitem olsa ayda 15.000$ i bulurum :) Saka degil. Ne yapsam diye dusunuyorum =)

Internetten para kazanmak zeka isidir bilek isi degil. Belki kendinizde bulamiyorsunuz ama insanlik gun gectikce zekilesmekte.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DefauLt' Alıntı:
Internetten para kazanmak zeka isidir bilek isi degil. Belki kendinizde bulamiyorsunuz ama insanlik gun gectikce zekilesmekte.
Afferin sana. Aynen katılıyorum.
Sen Özcan'mısın ?
Ben ZoRRo o bakımdan söyledim :)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DefauLt' Alıntı:
Burda da karsima ciktinya kerata :) Ben Özcan.
Ehueh.
Bu forumda en fazla mesajı olan adam benim olm :)
Bakma bu baska arkadasın kullanıcı adı.
Yoksa ararsan, ARKaDaS, Efes, Quick, Erhan, Bedava.in vs vs bi ton nickim var. Admin saolsun yenilik iyidir diyor, ara sıra banlıyor :)

K

kahvelak

Misafir
Çetçiler biraz susun lütfen. Bunun dışın da ben de kanıtlarım ne kadar kazandığımı ve bu fiyatın yarısından fazlası şimdi hesapladım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5