İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 30 YTL'ye Windows Reseller

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
o fiyata vps var, fiyatlarınız pahalı. sitenizde çok amatör görünüyor.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Fiyatlar o kişiye göre normaldir..ama resellerin daha uygun fiyatlarıda vardır.. VPS neki resellerin yerini hiç bir zaman tutmaz..

Vps her zaman başa beladır.. 128 256 ramle nereye kadar. Bir reseller hem destek acısından hemde sorunsuz girilmesi vpsden her zaman daha iyidir..

cozforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kendi sitemle fazla uğraşamıyorum doğrudur ama bir de zahmet edip referans sitelere baksaydınız.

Gerçi burası da site tanıtım başlığı olmadığına göre site yorumu yapmanız gerekmezdi.

Bu arada 10 ytlye de reseller var tabi. Ama aradığınızda muhatap var mı akrşınızda önemli olan o

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kendi sitemle fazla uğraşamıyorum doğrudur ama bir de zahmet edip referans sitelere baksaydınız.

Gerçi burası da site tanıtım başlığı olmadığına göre site yorumu yapmanız gerekmezdi.

Bu arada 10 ytlye de reseller var tabi. Ama aradığınızda muhatap var mı akrşınızda önemli olan o

referanslarını da inceledim onları da beğendiğimi söyleyemem. her olumsuz eleştiriye tepki göstermek yerine eksiğim nedir diye bakarsanız kendinizi geliştirmiş olursunuz. şu an yaptığınız siteler 99-2000 yılındaki sitelerin görsellerine benziyor. sizinde piyasada kalışınızı takip edip bu konuya yazacağım bakalım siz ne kadar süre "muhattap" olarak dayanacaksınız..

eleştiriye açık değilseniz foruma konu açmak yerine ücretli reklam verin, böylece kimse yorum yapamaz.

cozforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referanslarını da inceledim onları da beğendiğimi söyleyemem. her olumsuz eleştiriye tepki göstermek yerine eksiğim nedir diye bakarsanız kendinizi geliştirmiş olursunuz. şu an yaptığınız siteler 99-2000 yılındaki sitelerin görsellerine benziyor. sizinde piyasada kalışınızı takip edip bu konuya yazacağım bakalım siz ne kadar süre "muhattap" olarak dayanacaksınız..

eleştiriye açık değilseniz foruma konu açmak yerine ücretli reklam verin, böylece kimse yorum yapamaz.

Sevgili arkadaşım.

Ben buraya bu konuyu açtım. Beğenirsen alırsın beğenmezsen almazsın. Kimse kimsyi zorlamıyor. Ayrıca da burası site tanıtım bölümü değil. Ha site tanıtıma açsam haklısın. O zaman eleştir.

Ben programcılıktan gelmeyim zaten. Büyük şirketlerde programcılık yaparak geldim. Dün öğrenip bugün yapanlardan değilim. 2000 yılından bu yana kendim çalışıyorum. 20 yıllık programlama deneyimim var. Hazır scriptlerle 2 saatte site yapanlarla karıştırmayınız. Piyasayı da gayet iyi bilirim. Doğru çalışanını da dolandırıcısını da bilirim.

Lütfen doğru yerde doğru eleştiri yapınız. Mesaj kirliliği yaratmayınız. Yanlış yer sizin yazdıklarınız burası. Site tanıtımda yazınız.

Bu da size yazdığım son cevaptı. Bundan sonra yazacaklarınıza da cevap yazmayacağım artık.

İyi günler.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
istediğimi yazarım, yazıp yazmayacağıma site yönetimi / moderatör karar verir, sen veremezsin. bu da benim sana son cevabım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi