İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ayda 30$ kazanmak

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir blog açtım hdefim ayda 30 dolar kazanmak ne yapabilirim?(ilk hedefim bu)
yoksa kazanamaz mıyım?
hali hazırda adsense reklamları gösteriliyor ama tıklamıyorlar

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

blog adresim http://tembelyarasa.blogspot.com

T

trgy

Misafir
Hit = para demek. Demek ki sen 30$'ı değil hiti hedeflemen gerekir. Blog ile 30 dolar kazanırsın rahatça ama 1k falan hitinin olması gerekli. Güncel konulardan vs yaz kesinlikle bulursun 1 k hiti.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik sorun değil her gün 2-3 makale ekleyebilirim ama hitim artmıyor :(

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle temayı değiştirip başlamalısın işe.Ayrıca reklamları düzgün olarak yerleştir.Örneğin sağdaki hürriyetin eklentisi çok kötü duruyor ve üstteki reklam temayla uyumsuz duruyor header'in üstüne binmiş gibi..Kısacası önce o tip şeyleri düzeltmekle işe başlamalısın.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temayı bence de değiştirmem gerekiyor haklısın.
blogger temaları arasından seçmek istiyorum blogger temaları arasında önerdiğin var mı

reklamların yerinide yeniden ayarlasam iyi olacak

öneriler için teşekkürler.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam böyle bedava domainlerle uğraşma.Gunluktutalim.com veya pvpyeri.com 2 adet sitem var.Sana ucuzdan satayım.İstersen [email protected] ulaşabilirsin.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef şimdilik harcama yapmayı düşünmüyorum

teşekkürler/saygılarımla

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
temayı bence de değiştirmem gerekiyor haklısın.
blogger temaları arasından seçmek istiyorum blogger temaları arasında önerdiğin var mı

reklamların yerinide yeniden ayarlasam iyi olacak

öneriler için teşekkürler.

Valla blogger temalarına bugüne kadar hiç bakmadım o yüzden önerebileceğim bir tema yok :) Kolay gelsin.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanki hali nasıl olmuş reklam yerini düzelttim bir de pro. gözüken bir tema seçmeye çalıştım.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıntı yazılar benim yazılarım tüm yazılar bana ait başka bir yerde yayınladığım yazılar.

ama haklısınız blogum için özgün yazılar da yazmalıyım başka bir yerde yayınlamadıgım

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana mı öyle geldi yoksa siz bildirgec.org'daki yazıları kaynak göstermeden blogunuzda mı yayınlıyorsunuz ? Kopya içerikle asla para kazanmazsınız hele kopya içerikler google tarafından farkedilirse, hit'in h'sini unutun.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildirgeçtekiler de benim yazılarım zaten ama bundan sonra bloguma ozgun yazılar ekleyecegim sizce gunde kac yazı eklemeliyim

Tesekkurler

netkopuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda bir kişi çıkacak şunu yap diyecek, sende yapacaksın ve şak diye para kazanmaya başlayacaksın öylemi.

"yeni bir blog açtım hdefim ayda 30 dolar kazanmak ne yapabilirim?(ilk hedefim bu)"

demişsinde. ilk hedefinin bu olması yerine ilk hedefini internette gezinen insanlara nasıl hizmet edebilirim onların aradığı şeyleri nasıl verebilirim diye bir hedef edinirsen mutlaka bir gün kazanırsın. 10 tane konuyu başka bir siteden kopyalayarak bir bloga koyup para kazanacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

netkopuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"sitelere bannerlarımızı, türkçe'siyle reklamlarımızı yerleştiriyoruz. tıklanmak, hit kazanmak istiyoruz. peki bu reklamları nasıl daha tıklanabilir hale getirebiliriz?
bu yazıda bunu inceleyip aşamaları takip ederek daha tıklanabilir reklamlar tasarlayabilir, hitinizi arttırabileceksiniz."

diye bilgi yayınlıyorsun sitende. sonra burada bu siteden nasıl para kazanabiliyorsun diye soruyorsun. yani kusura bakma ama bu bir sahtekarlık değilmi? kendin bilmediğin birşey için insanlara biliyormuş gibi gösterip, yanlış bilgi veriyorsun.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır sahtekarlık kesinlikle yapmıyorum 3 yıldır internet tasarımı ve blog tasarımıyla ugrasıyorum

o yazdıgım yazılar cevirilerdir ayrıca bildigim inandıgım seyler

sadece farklı bir fikri olan vardır diye bu başlıgı actım akıl akıldan üstündür hani ayrıca paa kazanmanın tek bir formulu olduguna bende ınanmıyorum ama sadece bu sureci hızlandıracak seyler arıyorum
alıntı yaptıgım sitedeki yazılarda benimdir
cevap verdiğiniz için teşekkürler

saygılarımla...

kojoli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense konusundan ziyade Ben Google'yi bir insan gibi düşünenlerdenim. Bu yüzden adsense ile ilgili yaptığımız çalışmalarda bunu göz önünde bulundurmalıyız. Bir de en önemlisi sabır gerektirmesi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5