İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 650 $ Kazanmak İstermisiniz ? Hemde Tek Kanal İle

deccal35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme gönderildi
skypee eklendı onay beklenıyor...

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Youtube'ye yeni güncelleme geldi 1 hafta önce kitap falan hikaye kendi çektiğin videoya bile lisans istiyorlar .

Wejjie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

PM gönderildi hocam.

Youtube'ye yeni güncelleme geldi 1 hafta önce kitap falan hikaye kendi çektiğin videoya bile lisans istiyorlar .

Allah allah neden benim yöntemimde istemiyor ? :) İstiyorsanız alan arkadaşlara bir sorun. Biz buraya adam dolandırmaya değil para kazandırmaya geliyoruz hocam. Varsa aksini idda eden öderiz parasını geri kitapta onda kalır olur biter. Bu kitap diğerleri gibi değil. Dolambaçlı yöntemler yok. Size ne yapacağınızı söyledim onu yapıp kazanacaksınız. Olay bu kadar. İyi günler :hmmm:

kutukak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazançlar 2012-2013 yılına ait ki buna yönelikte e-book o zamandan bahsetmekte sanırım.

Hala e-book güncelmidir. 2014 yılı içinde geçerlimidir?

Wejjie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5