İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 650 $ Kazanmak İstermisiniz ? Hemde Tek Kanal İle

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
klasik e-kitapçılardan mısınız siz? muhtemelen bu e-kitabı siz yazmadınız,
ve diğer bütün e-kitapçılar gibi aslında youtube'dan değil de bu e-kitap satışlarından
para kazanıyorsunuz siz.. eğer öyle değilse,
bize bir garanti verin: dediklerinizi yaptığımızda, belli bir süre sonunda,
vaad ettiğinizi kazanamazsak, paramızı geri, ve hatta yapacağımız
diğer masrafları da ödeyebileceğinize garanti verebiliyor musunuz siz??

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
varmı ciddi para kazanan? inanmıyorum hala . bir inansam bende giricem bu işe

ReListiCa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitap derken kitapmı gönderiyorsunuz adrese yoksa skyp'dan taktiğimi söylüyorsunuz anlamadım?

Miami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siz bu taktiği dağıtmasanız nerdeyse sizin branşınızda hiç rakibiniz olmaz ve bu parayı sürekli yeni kanallar açarak katlayabilirsiniz düşünsenize 10 kanal açıyorsunuz hemen 6.500 dolar kazanıyorsunuz muhteşem daha sonra bi 100 kanal daha 65bin dolar oscar goes to wejjie :)

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buı konunun sahibi ile bir alakanız varmı acaba ?

bu konunun sahibi forumdan banlanmıştı bu kitap yüzünden yanıltıcı bilgi verdiği gerekçesi ile konunuzdaki görseller içerikler aynıda merak ettim :)

http://www.webmastersitesi.com/youtube-ticaret/1059884-aylik-650-dolar-kazanmak-istermisiniz-o-zaman-buyrun.htm

Evet aynı kişiler bak burdaki konudaki gelirlere ayrıca referans konusuna :
http://webmaster.tc/youtube/ayda-650-kazanmak-istermisiniz-hemde-tek-kanal-ile-18146-6.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5