İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 750 backlink Bedava

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar sitenizden istediğiniz linki her gün 25 farklı imleme sitesine ücretsiz ve ve zahmetsizce gönderebilirsiniz...

Bu size ayda tertemiz 750 backlink sağlar, backlinkin siteler için önemini anlatmaya sanırım gerek yok
Sitenizin ne kadar çok backlinki var ise google gözünde okadar değerli olursunuz.Bu ayda 750 backlinki 30 güne yayarak yolllamış olduğumuz için asla spam şeklinde de algılanmıyacaktır.Çünkü bir çok arkadaş backlink paketleri alarak para ile bu işlemleri yaptırıyor ve 1000 linki birkede yollatıyor bu tür yollamaların yarardan çok zararı olduğu bilenen bir gerçektir

Şimdi geleleim kullanımına

Öncelikle Ücretsiz üye olun : socialmonkee.com

Hesabımıza girdiğimizde Dashboard Plugin / Submit tıklayarak Altta resimde gördüğünüz gibi alanları doldurun

12815.png

İşlemleri tamamladık yolladık Yine üst menudeki Reports kısmından yollanan siteleri görebiliriz resim alttadır..

12828.png

Arkadaşlar herhangibir sorun ile karşılasırsanız yardımcı olmaya çalışırım Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

Önemli not:
Kasım ayından itibaren türkiyeden ücretsiz kayıt almıyorlarmış eğer yurt dışından bu konuyu okuyorsanız yada oralarda bi tanıdığınız var ise yukarıdaki linkten üye olabilirsiniz hala

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inşallah kardeş tekrar saolun

Şöyle söyliyim ben kendisitelerimde kullandım

aradan gecen 3-4 aylık sürede

alexa 7 den 111 oldu
Dmoza kaçkere başvuru yapmıştım gecenşlerde yeni kabul edildi
Ve bence en önemlisi adsense tık değerlerim arttı ve daha çok para kazanmaya başladım

Ben bunların 3-4 aylık düzenli imleme ile alkalı olduğunu düşünüyorum

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emeğinize sağlık bende uyguladım bu işlerde henüz yeniyim. reprts kısmına girdiğimde dökümü yapmadı 24 saat içinde diyor beleş kullandığımız içinmi böyle yaptı yoksa ben yanlış bişeylermi yaptım.

Ekleme: bu sitede hergün 1 kere bunu yapabiliyormuyoz yoksa bedava olarak sadece bi keremi yapıyoruz

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
emeğinize sağlık bende uyguladım bu işlerde henüz yeniyim. reprts kısmına girdiğimde dökümü yapmadı 24 saat içinde diyor beleş kullandığımız içinmi böyle yaptı yoksa ben yanlış bişeylermi yaptım.

Ekleme: bu sitede hergün 1 kere bunu yapabiliyormuyoz yoksa bedava olarak sadece bi keremi yapıyoruz

Hergün birkere yapabilirsiniz yani hergün 25 imleme ayda 750 imleme yapabilirsiniz

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar site malesef türkiyeden ücretsiz üyeliği kabul etmez olmuş
Neden olarak kötüye kullanım demiş

Neyse yurtdışından grip üye olunabiliyor hala

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretli Premium halini kullanıyorum lakin türkçe içeriklerde karakter sorunu çıkabiliyor ve eklediği sayfaların çoğu PR0

Chipbayi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
socialmonkee.com üye olamadım ama bu siteye register bölümü yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5