İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ayda en az 70bin bin tekil ( Reklam alıyorum )

H

hedefturan

Misafir
Aylık 70bin tekil ziyaretçiye sahip sitede, tüm ana sayfa ve iç sayfalarda, haber ayrıntısı ve makale ayrıntısı vs lerde görünen...

202* - 502* pixel ebatlarında site çububğunun hemen yanında boydan boya reklam alınacaktır...
1 aylık: 50 ytl
3 Aylık 100 YTL

( Not: Sadece 3 aylık reklam alınmaktadır. Birçok ulusal basın ve internet haber sitelerine konu olan sitemiz, bir fikir sitesidir... İlgilenenler pm atabilirler )

Kasım ayının ilk 7 günlük tekil ziyaretçisi 21bindir

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
böyle durumlarda site linki neden verilmiyor şaşıyorum valla...herşey aleni ama link özelden

H

hedefturan

Misafir
Bu arada verdiğim en az 70bin tekil,garantidir...

bu ayki gidişatımız 90 bini bulacağa benziyor...

İlgilenenlere pm gönderdim...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hitleri günlük yazsak daha iyi olucak. Hit yüksek görünüyor diye tıklıyoruz dalgınlığa geliyor aylık yazılsa bile. Reklamlar genelde günlük tekillere göre veriliyor.

H

hedefturan

Misafir
Kasım ayının ilk 7 günlük tekil siyaretçisi

1. gün 3610

2. gün 3072

3. gün 2787

4. gün 3137

5. gün 3155

6. gün 2868

7. gün 3209

H

hedefturan

Misafir
Arkadaşlar tavsiyem
Hosting
portal siteleri
toplist siteleri
vs...

Arkadaşlık, qumar, absürt tarzı site sahipleri lütfen yazmasın... Bu tip siteler haricindeki sitelere açığız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5