İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayıp! Artık Spam yaparak dileniyoruz....

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir bu eksikti..... Bugün sözde 'TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ' nden 65 adet mail geldi....İnanın abartmıyorum. Engelsiz Bir Yaşam İçin Harekete Geçin, Harekete Geçirin…” ve işte site adresi : 2005de2005.org

diye.............

Ayıp ya ! Kınıyorum... Trilyoner olsamda 1 kuruş vermiyorum vermem arkadaş...İnsan gibi 1 adet mail gönderin, insanları öküz yerine koyarak yardım istenmez... aynı mailden 65 adet gönderilmez....

Kare siteleri açarak reklam alın, yarısı bilmem ne kurumuna diyen webmasterlara kapak olsun.... Sanal yolla duygu sömürüleri kışkırmaya başladı nihayet sayenizde..

S

Senbul

Misafir
Bu dernekten bugun bende baya bir mail aldim.Senın kadar olmasada benım posta kutumada baya bir mesajları dusmus....

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) yeni değil ki bunlar :) yine bi başka topicte vardı benim favorim o dur :) Google reklamlarına bir tık fakire okulu için bir kalem :p Allah topunun bin türlü...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterrifo heryerde şikayetçilerle dalga geçen, şikayete karşı olan sen, bunu neden buraya yazdın anlayamadım? Niye buraya yazıyorsun ki? Amacım tartışma çıkarmak değil, davranışlarının tutarsızlığını ortaya çıkarmak.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Kampanya İstanbul Valiliğinin 24.04.2005 Tarihli
12297 Sayılı İzni İle Gerçekleştirilmektedir.

Amacına ulaşan bir kampanya ise, bu kadar da karalamamak gerek diye düşünüyorum.. ve buna "DİLENMEK" demek pek yakışık almiyor...

Spam olayina gelince, birden fazla mail almişsaniz eger, demekki mailiniz birden fazla maillist e kayitli, ve kampanya için birden fazla mail list kullanmislar, veya mail gonderme konusunda pek başarili değiller..

absürt vb icerikli once spam aliyoruz hergün, ne yapiyoruz? seçiyoruz mailleri ve siliyoruz....

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa' Alıntı:
Webmasterrifo heryerde şikayetçilerle dalga geçen, şikayete karşı olan sen, bunu neden buraya yazdın anlayamadım? Niye buraya yazıyorsun ki? Amacım tartışma çıkarmak değil, davranışlarının tutarsızlığını ortaya çıkarmak.

Her şikayetle dalga geçmem...Ben sadece şunu şikayet edeyimmi, bunu şikayet edeyimmi edebiyatlarına karşıyım... Edeceksen edersin...

Bu olayı gündeme taşımak istedim sadece. Artık önümüzdeki 1 sene butür hayır (!) kurumları mutlaka sık sık konuşulacaktır. Sitesine hit almak isteyenler bile vakıf gibi davranacak.....

Benim mail adreslerim kimsenin maillistesine kayıtlı değil, öyle olsa bile 60-65 mail göndererek sadece bıkkınlık yaratırsınız insanlarda...

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum arkadaşlar, bir sürü mailimiz var ve hepsine (nerden buldular o da bir muamma, heralde bir hayırsever vatandaş verdi milyonlarca maili yardım olsun diye) 10'larca (en az 10 tane) mail göndermişler, böyle iş mi olur!!!

KINIYORUM!!!

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu projenin sahibi ben alt komşum 2005de2005 kampanyasının yartıcısı durumu direk ona ileticem.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ayni durum iyinet.com serverina da oldu ve spam raporu yapildi.
1 email hadi neyse, onlarca email biraz sorumsuzluktur bence.

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir amaç için olsada böyle yapmak gerçekten kötü... Tepki maili yollamayı düşünüyorum hatta yolluyorum birazdan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5