İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aykut bey kurulumu anlatabilecek var mi?

ctmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aykut bey v1 kuramadim bir türlü msql frontta filan ne yapılacak onları bir anlatan arkadaş olursa çok memnun olurum.Repte veririm.Yardımlarınızı bekliyorum...

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sql dosyanı Ftp hesabında ana dizine at.Cpanelden database oluştur, oluşturduğun bilgilere göre bigdump u düzenle ve bigdump ile sql yi yükle.

Sorgu ile de yapabilirsin Ama bu daha kolay olur senin için :)

ctmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bigdump tam olarak nedir yeniyim daha bu konularda ?

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Cpanelinden yeni bir veritabanı ( database ) ve user yani kullanıc oluştur ve kullanıcı ile Db yi birleştir.Ardından;

Burdannn bigdump u indir ve Wordpad ile aç.Cpanelde oluşturduğun bilgileri

$db_name = '';
$db_username = '';
$db_password = '';

Buralara Uygun olarak Yaz.ve bimgdump u ftp de ana dizin sql nin yanına Atıp bigdump php yi çalıştır ör: www.siteadi.com/bigdump.php

Start import yapman yeterli olacaktır.Galiba uzun oldu biraz sorgu daha kolaydı ama siten biraz büyürse bu yöntem Yararına olacaktır.

Birde Arkadas önceden Sormuş sanırım yapamamış bende bigdumptan yardım edeyim istedim

http://forum.iyinet.com/php-php-hizlandiricilar/35322-sql-dosyasini-veritabanina-import-etmek.html

Hatam varsa düzeltin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5