İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aykut Bey Mp3 Script v3

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykut Bey Mp3 Script v3

Demo: bedava mp3 indir
İndir: http://www.aykutbey.com/aykut-bey-mp3-v3.zip

Kurulum için .zip dosyasının içindeki kurulum.htm dosyasını okuyunuz ..

Yenilikler:
1- Rewrite ile sayfa URL'leri .htm haline getirildi ve dosya/kategori adı URL'ye eklendi ..
2- Mp3 download sayfasına hem zorunlu tıklama hem de içinde iframe olan yeni bir download sayfası eklendi ..
3- Ufak tefek tasarım değişikliği ve backlink hırsızları için bir link ..

Script'in her yerini değiştirebilir, kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Sizden tek istediğim, sayfa sonundaki "Düzenleyen: Aykut Bey" yazısını kaldırmamanızdır.

Emeğime göstermiş olduğunuz saygıdan dolayı teşekkür ederim :)

Yardım ve destek sayfası: ekŞi forum -> Aykut Bey Mp3 Script

Güle güle kullanın :) ..

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım arkadaş bu scripti editleyip resim scripti haline getirebilirmiyim diye sormuş:)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Dostum...
Bakıldığında Küçük halki Çıkar, Bu Resmi İndirmek İçin Tıklayın Yerinden De Büyük Halli İner ;)

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ellerine sağlık v1 ve v2 birleşiminden olusmus bi sistem belli emek harcanmıs saolasın ;)
v4 te büyük deişiklikler bekliors :)

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben PHP'den çok çok az anlıyorum .. Sıfırdan yazamam ama çok güzel düzenlerim :) .. Okulda tam anlamıyla öğrendiğim zaman, script yazıp yazıp dağıtırım ..

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu scrıptı donwload yerıne dınletme olarak nasıl kullanırız yardım edebılecek bırılerı varsa cok memnun olurum.onlıne muzık dınletmek ıstıyorum bununla

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım olmazda bu scrıptte download yerıne flash player la dınlenmesını ıstıyoruz burada yetkılılere seslenıyoruz yardım edermısınız :)

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu mu-yap elını kolunu baglıyor adamın gercekten onlıne olarak dınletmeye mu-yap un tutumu download sıtelerıne olan tutumuyla aynımı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5