İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aykut bey mp3 scriptinde linkleri nasıl html yaparım ?

emirhancakir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mesela şöyle

yerli mp3 yazıyor menüde solda php ile eklemeli değil o menü html kodlarından o menüdeki linklere tıklayınca index.php?action=category&id=1 şeklinde yazıyor link ben o linki nasıl şöyle yapabilirim

sitem.com/mp3/yerli_mp3.html şeklinde nasıl ayarlaya bilirim daha doğrusu tüm linkleri o menüdeki yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler bu konuyu bırakmam :)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar mesela şöyle

yerli mp3 yazıyor menüde solda php ile eklemeli değil o menü html kodlarından o menüdeki linklere tıklayınca index.php?action=category&id=1 şeklinde yazıyor link ben o linki nasıl şöyle yapabilirim

sitem.com/mp3/yerli_mp3.html şeklinde nasıl ayarlaya bilirim daha doğrusu tüm linkleri o menüdeki yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler bu konuyu bırakmam :)

.htaccess ile yapabilirsiniz. Ancak scriptide editlemeniz gerekiyor.
Kod:
Options +FollowSymlinks
RewriteEngine On
RewriteRule ^(.*)/(.*).html$ index.php?action=$1&id=$2

gibi..

AtalayDemiral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptte <a href= li bir bölüm vardır orayı özel mesaj ile gönderirsen yardım ederim...

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala mp3 sitesi açan var mı ? Talep çoksa yeni bir versiyonunu yayınlayayım :) ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5