İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aykut bey mp3 scriptini kuramadım yardım edin!!!

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cinbaba' Alıntı:
içinde kurulumu anlatılıyor zaten çok basit. sorunları yazarsanız ayrıntılı yardımcı olalım.

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sektörü yerlebir oldu.hergün bu scriptle 100 lerce site açılıyo..hayırlı uğurlu olsun aykut..eline sağlık

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bu scriptte açık var hotlink yani istediğini zaman aykut bey sitenizi kontrol edebilir haberiniz olsun.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu scripti kullanmıyacam kendim html den tasarlıyacam

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık falan yok arkadaşlar .. En azından benim bıraktığım bir açık yok .. Güvenle kullanabilirsiniz ..

G

gibigibiyim

Misafir
Benim bu bölümde yazilarim vardi,keyfe keder hic bir sebp yokken yazilarimin silinmesine gicik oluyorum.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi siteme dayanarak yazıyorum, bende kendisinin scriptini kullanıyorum ve aşağıdaki aykut bey yazısını silmiştim belli bir süre sonra anasayfada mp3 lerin listelendiği yerde " lütfen aykut bey e ait olduğunu yazın" diye bir sürü mp3 eklendi ve anasayfada çıktı. Ben sadece haber verdim yazıyı silmeyince kendisi herhangi bir zarar vermiyor ama şöyle bir durum var demekki scripti kontrol edebiliyor.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
kendi siteme dayanarak yazıyorum, bende kendisinin scriptini kullanıyorum ve aşağıdaki aykut bey yazısını silmiştim belli bir süre sonra anasayfada mp3 lerin listelendiği yerde " lütfen aykut bey e ait olduğunu yazın" diye bir sürü mp3 eklendi ve anasayfada çıktı. Ben sadece haber verdim yazıyı silmeyince kendisi herhangi bir zarar vermiyor ama şöyle bir durum var demekki scripti kontrol edebiliyor.

Enteresan..

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda bir cok hazır scriptlerde üretici kendisi girebilecek bir yol acıyoo kesin yanii.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oskimert' Alıntı:
şuanda bir cok hazır scriptlerde üretici kendisi girebilecek bir yol acıyoo kesin yanii.

lisanslı da olsa lisanssız da olsa üreticiler kendi güvenlikleri için dağıtsalar da yapıyorlar.

emeğe saygı için.

G

gibigibiyim

Misafir
O script de yazarin sitelere giris icin biraktigi bir acik varsa olay berbat ve güvenilmez bir hal aliyor.Zaman harciyorsun sitenin hitini katliyorsun bir sekilde bu kisi sitene giriyor kendi kazan c kodlarini koyabilir yani yapar biseyler.Hirsiza evinin anahtarini vermek gibi bisey,scripti bedava dagitiyorsun ya bizim olsun tamamen yada hic dagitma.

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam hatırlamıyorum ama sanırım arkadaş admin şifresini değiştirmeyi unutmuştu .. Oradan girip, sadece "lütfen aykut bey kodunu kaldırmayınız" diye bir mp3 ekledim .. Zarar vermek istesem eklenen tüm mp3'leri de silebilirdim :) ..

En alttaki pafileDB ve benim kodumu kaldıracak olan bu scripti KULLANMASIN ..

G

gibigibiyim

Misafir
Senin kodunu kaldiranlara ne yapacaksin,acikca söylede zamani bosa harcamayalim :)

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp37' Alıntı:
Tam hatırlamıyorum ama sanırım admin şifresini değiştirmeyi unutmuştu .. Oradan girip, sadece "lütfen aykut bey kodunu kaldırmayınız" diye bir mp3 ekledim .. Zarar vermek istesem eklenen tüm mp3'leri de silebilirdim :) ..

En alttaki pafileDB ve benim kodumu kaldıracak olan bu scripti KULLANMASIN ..
onun admin şifresi ile bi alakası yok adam kodlarla yol alcmışdır..Admin şifresi olacagını sanmam

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar söylüyorum, benim bıraktığım bir açık yok script'de .. Eğer script'e güvenmiyorsanız kullanmayın .. Bu kadar basit ..

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp37' Alıntı:
Tekrar söylüyorum, benim bıraktığım bir açık yok script'de .. Eğer script'e güvenmiyorsanız kullanmayın .. Bu kadar basit ..

usta öxür dilerim ama senin adına konuşşmadım o yazıda hazır scriptlerin genelini konuşdumm...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5