İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylarca onay bekleyenler mutlaka bakın

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadarda olmaz diyorum. tam 1 buçuk aydır başvurduğum sitemin onayı gelmezken. dün www.blogger.com dan tek sayfalık bir blog açtım ertesi gün akşamı onay mesajı aldım. yanlız dilleri seçerken ingilizceyi seçtim. aylardır bekleyen arkadaşlar işte size canlı örnek. lovemove.blogspot.com sayfada sadece " wellcome turkish blogger " yazısı yer almakta. enteresan o kadar iyi bir domainle başvurdum aylarca bekledim hala bekliyorum. basit bişeyle hemen onay aldım. inanmıyordum ama artık bu metodun doğruluğuna inandım. aylarca beklemeyin deneyin bence.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
bu kadarda olmaz diyorum. tam 1 buçuk aydır başvurduğum sitemin onayı gelmezken. dün www.blogger.com dan tek sayfalık bir blog açtım ertesi gün akşamı onay mesajı aldım. yanlız dilleri seçerken ingilizceyi seçtim. aylardır bekleyen arkadaşlar işte size canlı örnek. lovemove.blogspot.com sayfada sadece " wellcome turkish blogger " yazısı yer almakta. enteresan o kadar iyi bir domainle başvurdum aylarca bekledim hala bekliyorum. basit bişeyle hemen onay aldım. inanmıyordum ama artık bu metodun doğruluğuna inandım. aylarca beklemeyin deneyin bence.

;) e nediyim en sonunda ... aramıza hoş geldin :))

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 2 günde aldım onay şu siteyle http://ps.net.tr.tc öylesine yaptım bu siteyi ingilizce olarak onayı çabuk almak için. 2günde geldi onay

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cidden ilginc ama ben yemeidim içmedim türk sitemi kbul ettirdim :)
neden böyle yapıyorlar acaba :S

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bırak 2 dk amı aldı blog açmak. sadece 1 kelime yazdım blog sayfaya zaten hazır sayfa. gerçekten çok ilginç sayfada bomboş hani o kenardaki linkleride ben koymadım blogger kendisi koyuyo :) ben sadece Turkish Blogger Yazdım ve aldım onayı :)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
ya bırak 2 dk amı aldı blog açmak. sadece 1 kelime yazdım blog sayfaya zaten hazır sayfa. gerçekten çok ilginç sayfada bomboş hani o kenardaki linkleride ben koymadım blogger kendisi koyuyo :) ben sadece Turkish Blogger Yazdım ve aldım onayı :)

arkadaşım http://www.bulcam.com/ sitene girdim sürekli Genel Hizmet Reklamları çıkıyo okadar Refresh yaptım gene öyle yau

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun reklam ağı daha faaliyete geçmedi heralde ondandır. google o siteyi daha gezmedi sanırım. lovemove.com da normal çıkıyor.

B

bedafocb

Misafir
peki bir şekilde google ı aldatmış oluyoruz...
onay alan sitedeki kodu gereçek siteye yapıştırınca sorun yaşamayız mı?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldatmayla herhangi bir alakası yok onay meselesinin. adsense hesabın onaylandığı anda istediğin sitelere kodları koyabiliyorsun. ilk onay aşaması türkiyede çok geç yapıldığı için bu yola başvuruyor çoğu kişiler. türk sitemin 2 aya yaklaştı hala onayı gelmedi. yukarıda anlattığım yolla 1 günde aldım onayı herhangi bir sorun olmaz istediğin sitelerine kodları koyabilirsin.

B

bedafocb

Misafir
lovemove çok sağol kardeş... Aylardır bekliyordum yaaa...

+ bir ssorum var... başvurduğum siteye kodları hiç koymadan direk kendi siteme koyabilirim değil mi?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu konu önemli, blog sayfan ile başvurduktan sonra oraya adsense reklamını koyman gerekmezmi? sonra bi yamuk olmasın

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadaşlar direk sitenize koyabilirsiniz. blog a koymanıza gerek yok onaylandıktan sonra istediğiniz sitelere kodları yerleştirebilirsiniz.. bloglara koymayın.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolun...
Ben bu işlerden elimi 1-1.5 senedir cekmiştim...en son cj den atılıp bırakmıştım bu olayları...ama epeyde kazanmıştım zamanında...şimdi blogger taktiği ile adsense e basladım bugün.cok sagol cok iyi fikir...ve işlevsel bir fikir.

ve bugun geri döndüm.vatana millete hayırlı olsun.sağol tekrar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne demek arkadaşlar size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu forum ortamı bilgilerimizi paylaşmak amaçlı değilmi zaten. bugün ben yarın siz yardımcı olacaksınız..

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence işin çılkını cıkarmayın. yapamıyorsanız başka bir domain alıp alt sayfa yapın canavar gibi içerik ile ddei para kazanın (akıl vermiyorum)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5