İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylık 120 dolar gelirli blogspot sitesi satılıktır. Acil !!

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
9 yazı ile alexa da 96K dasınız öyle mi? 9 yazı ile 120 dolar kazanıyorsunuz ayda.Ve blogspot sitesi PR almaz öyle mi? İmzamda ki siteye bak bakalım alıyor muymuş. Kısacası inanmadım verdiğin bilgilere.Yine de hayırlı satışlar...

ErkenHayat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle 9 yazı ile kazanıyorum evet inanmıyorsan teamwiear var bakabilirsin ondan sonra ben bi yerde okumustum blogspot siteleri sanırım pr almıyor diye yanılmısım ozaman pr0 zaten ayda 120 dolar kazanıyorum..

pcarcade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş blogspot google ın zaten adamlardan ordan para kazanıyor nasıl pagerank vermez? Komik olma bilmediğin birşey varsa araştır öğren. ayrıca wwwliyiz kardeşin dediği gibi eğer böle bi sistemden bu kadar kazanıyorsan biz enayi gibi boşuna kasıyoruz o zaman :mad:

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepsini boşverdim, sitenin 3 aylık geliri ediyor istediğiniz para. Yılda 1440$ (2500TL civarı) kazanan bir siteden bahsediyoruz burada.. istediğiniz fiyat 750TL.. Buna gülerim sadece..

ErkenHayat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş blogspot google ın zaten adamlardan ordan para kazanıyor nasıl pagerank vermez? Komik olma bilmediğin birşey varsa araştır öğren. ayrıca wwwliyiz kardeşin dediği gibi eğer böle bi sistemden bu kadar kazanıyorsan biz enayi gibi boşuna kasıyoruz o zaman :mad:

hocam enayilikle ne alakası var bu durumun 9 tane konu var hepsindede 1. sıradayım günde 1-1.5k sayfa görüntülenme oluyor or ve ortalama 100-200 tık oluyor adsense den bana verdigi para belli yukarda

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçek olmadığını düşünüyorum. komik geldi bana. kişisel görüşümdür.

ErkenHayat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi anlamadıgım burada neyin gerçek olmadıgı? site hepsinde en üstte sanki hiti 10k mı diyorum ya

hiti 500 ve sayfa görüntülenme 1k -1.5k oluyor buna baglı olarakda 100-120 tık alıyor nedeni download reklamları cıkması

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cidden 9 yazıyla nasıl bu parayı kazanıyorsun ayda
özelden sitenin adresini atarsan sitene göz atmak isterim

erkanpolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de ayrıntılı görüşmek isterim. imzamdan msn adresimi ekle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5