İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 15 YTL'ye Sizinde Server'ınız Olsun...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanirim konu basligini yanlis yazdiniz..

'Aylık 15 YTL'ye Sizinde Server'ınız Olsun... ' ,

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
başlık aylık 15 ytl ye serverımızda reseller hesap açıyoruz olsa daha mantıklı olurdu herhalde :D

Ü

ÜMİT

Misafir
bu template de baya popüler oldu. inşallah başınıza iş açmaz.

normalde 120 $ sanırım scriptiyle beraber. hek forumlarında sürekli dağıtılıyor bu . bakalım ne zaman tepenize binecekler.

Ü

ÜMİT

Misafir

özentiden başka birşey değil. bilmiyorsun bari özenme.

Nerden'in cevabımı bu şimdi :D

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
insan reseller yazar, server nerden çıktı.. ilgi çekmek için neler yapıyorsunuz :rolleyes:

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ÜMİT' Alıntı:
bu template de baya popüler oldu. inşallah başınıza iş açmaz.

normalde 120 $ sanırım scriptiyle beraber. hek forumlarında sürekli dağıtılıyor bu . bakalım ne zaman tepenize binecekler.

o template kullananlara bak bi ben bu template 'i kullanan 3-4 firma gördüm biraz araştırdım hepsi aynı

bu arkadaşta server yok hatta ortada 1 server var server sahibi hep resellerlere satıyor hepsi diyor ki server bizim

tebrik ederim güzel gidiyorsunuz ama birileri mutlaka çakar iddialaşmayın
efendi efendi söyleyin resellerim hosting satıyorum diye. :rolleyes:

A

anadoluserver

Misafir
Siz ne konuşup duruyonuz alacaksanız gelin msn'ye konuşalım anlaşalım ben sizi hiç bir şeye inandırmaya mecbur değilim. O tasarım da tamamen bana ait 1 , 2. si bana "in Kırıkkale" özenti diyen kardeşi msn'me davet ediyorum.
Aylık 15 YTL RESELLER BAYİLİK ALMAK İSTEYEN benim ile irtibata geçsin.

msn : [email protected]
mail : [email protected]
tel : 0537 623 85 45

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ye Hepiniz Çok KOmik adamlarsınız varya.
Aslında forumun adresi
forum.iyinet.com
yerine
GulmekİstiyorsanTikla.iyinet.com
Olsa Daha Fazla İş Yapardı.
Bu Konuyu Gündeme Getirmek Lazım.
:)

S

SempatiX

Misafir
Sayfa görüntülenemiyor
Aradığınız sayfaya şu anda ulaşılamıyor... Muhtemelen server çökmüş, reseller aldıkları yer iflas etmiş, paralarınıda yatırmamış olabilirler yada parayı vurup kapayıp kaçtılar. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz... The website you have call can not open at the moment. .................. please try again later
--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna girdinizse doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağınızın (LAN) yöneticisi ya da Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
Ağ Yönetici'niz etkinleştirdiyse Microsoft Windows ağınızı inceleyip ağ bağlantı ayarlarınızı otomatik olarak bulabilir.
Windows'un bu ayarları arayıp bulmasını istiyorsanız,
Ağ Ayarlarını Bul'u tıklatın
Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce Yardım menüsünü sonra da Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0'a ilişkin ayarları değiştirin.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu ya da DNS Bulunamadı Hatası
Internet Explorer

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sempatix çalışmıyor mu ben mi yanlış gördüm :)

There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.

S

SempatiX

Misafir
Benle alakası yok beni bozmaya çalışma... Dedicatedların bulunduğu datacenter son iki haftadır sürekli ucuyor... Açıldığındada sql lar açılmamış oluyo işin yoksa onlarla uraş :D

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hala siteni göremedim aynı sorun devam ediyor. Bende de oluyor bazen. Sitelerimden biri saldırılardan dolayı kapatıldı. Boyuna reseller arıyorum. Yok uygun bi tane.

H

hostunnet

Misafir
Önce normal bir telefon numarasi verin. Sonra hosting satışı yapın bu benim düşüncem

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya boşuna üzülme anadoluserver burada seni eleştiren arkadaşların hepside hosting'ci akılları sıra seni eleştirip müşterinin gelmesini engellemiş oluyorlar boşver kafana takma bunlar konuşur böyle bu arada sende de suç yok değil.. Niçin Aylık 15 YTL'ye Server' yazıyorsun zaten bunlar fırsat arıyorlar....

-----------------------------------------------------------
msn : [email protected]
mail : [email protected]

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde yedik yok anadoluserver uzulme bunlar seni cekemiyor vs vs.

Web Sayfası:
http://www.anadoluserver.com/
E-Posta:
phiberoptic Kullanıcısına E-posta Gönder
Özel Mesaj:
Kullanıcıya Özel Mesaj Gönder

Kendi infona bak . Ayri iki kisiyi oynamak yakistimi simdi ?

Uyaniklar Memleketinin Krosu winsock

S

SempatiX

Misafir
Eheuheueehu birde tanımıyormuş gibi yorum yapiyor eleman :D Artı benim sitem için başlık açmış :D Hadi canım sen kumdan kale yap... Hosting senin neyine :D

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlarım dediklerim doğru .... Eğer benim ile iddalaşan arkadaş varsa şuraya telefon numarası bıraksın.........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5