İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylık 150 bin tekilli site

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 150 bin tekili olan siteyi

yüzde 99 zu arama motorlarından gelen ziyaretcisi olan
yüzde 45 zi türk gerisi yabancı olan ziyeretcisi olan siteyi

kaça satarsınız veya alırsınız.
veya nasıl değerlendirirsiniz.

X

XoneX

Misafir
hitlerinin çoğu yabancı o yüzden normal şartlardan az eder

100-150ytl gibi

U

username

Misafir
Yabancı hit olunca fiyat mı düşüyor :p Aksine yabancı ziyaretçisi olduğu için o site daha değerli olur.

Öyle bir site alacak olsam pagerank değeri, sitenin kaç yıllık olduğu, içeriği, aylık kazancı vs. inceleyip ona göre fiyat verirdim. Aylık trafiği fena değil, spam sayfalar ile ziyaretçi çekmiyorsa 1000 dolardan başlar fiyatı. Eğer böyle bir site gerçekten var ise elinde, satmayı düşünüyorsan özel mesaj atarsan görüşebiliriz.

XoneX' Alıntı:
hitlerinin çoğu yabancı o yüzden normal şartlardan az eder

100-150ytl gibi

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede ziyaretçinin yabancı olması hep avantaj ama nereli hindistanlımı iranlımı mısırlımı yoksa amerikalımı ingilterelimi kanadalımı.

eğer sponsorlar tarafından ciddiye alınan ülkelerdense iyi para eder.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sata' Alıntı:
bencede ziyaretçinin yabancı olması hep avantaj ama nereli hindistanlımı iranlımı mısırlımı yoksa amerikalımı ingilterelimi kanadalımı.

eğer sponsorlar tarafından ciddiye alınan ülkelerdense iyi para eder.

+1........

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
username' Alıntı:
Yabancı hit olunca fiyat mı düşüyor :p Aksine yabancı ziyaretçisi olduğu için o site daha değerli olur.

Öyle bir site alacak olsam pagerank değeri, sitenin kaç yıllık olduğu, içeriği, aylık kazancı vs. inceleyip ona göre fiyat verirdim. Aylık trafiği fena değil, spam sayfalar ile ziyaretçi çekmiyorsa 1000 dolardan başlar fiyatı. Eğer böyle bir site gerçekten var ise elinde, satmayı düşünüyorsan özel mesaj atarsan görüşebiliriz.

spam sayfa yok

1000 dolar biraz az degilmi o kadar ugraş vereceksin siteye bu hiti toparlamak için
çogunlukla msn den geliyor google de var birazda yahoo
pr 3

oyun dan tutunda gazete sanatcı lar şarkı isimleri binlerce keyword dan ziyaretci geliyor ama nasıl degerlendirecegimi bulamadım

şu anda isim vermek istemiyorum iyi fiyat veren olursa satarım ama şu anda degil.

satacağım zaman ilk sana teklif götürecegim username ama 1000 dolar olmaz tabi:)

not:imzamdaki site degil

U

username

Misafir
ben 1000 dolar teklif vermedim 1000 dolardan başlar dedim.

Sitene güveniyorsan gel, eğer dediğin gibi sağlam içerikse içeriğinde ingilizce ise ben sana 10bin dolara alacak birinede bulurum rahat. :)

yozgatlı' Alıntı:
spam sayfa yok

1000 dolar biraz az degilmi o kadar ugraş vereceksin siteye bu hiti toparlamak için
çogunlukla msn den geliyor google de var birazda yahoo
pr 3

oyun dan tutunda gazete sanatcı lar şarkı isimleri binlerce keyword dan ziyaretci geliyor ama nasıl degerlendirecegimi bulamadım

şu anda isim vermek istemiyorum iyi fiyat veren olursa satarım ama şu anda degil.

satacağım zaman ilk sana teklif götürecegim username ama 1000 dolar olmaz tabi

not:imzamdaki site degil

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemde blogger kurulu sitem tam anlamıyla ingilizce sayılmaz dedigim gibi bir çok keywordan ziyaretci geliyor işin güzel tarafı ziyaretcilerin hemen hemen hepsinin arama motorları tarafından gelmesi ben biraz daha kasıyım bakalım limiti zorluyalım maksat bu kadar emek verdigimiz siteyi iyi fiyata satıp en azından emegimizin karşılığını almak.

benden haber bekle username:) umarım dedigin kadar degerlidir sitem.

U

username

Misafir
yarı İngilizce yarı Türkçe site için iş değişir tabi, hit gönderen keywordlere bakar konuşuruz sen karar verdiğinde :)

C

chemeng

Misafir
site tamamen ingilizce olsaydı 2000$ ederdi. ama karışık olunca maks. 500$ civarı eder bence...

I

i.s.a.q

Misafir
blogger kurulu bir sıtende nasıl 150 bin tekil kullanıcı sağlıyorsun bu imkansız birşey.

günlük tekil kullanıcımı bu yoksa çoğul kullanıcınmı ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten diyosun çoğunluk yabancı o zaman Türkçe kısımlarıda ingilizce yap tam bir site olsun.150 bin tekili olan bir site min. 5000 $ başlar.Ayrıca bu kadar büyük bir sitenin nasıl oluyorda pr 3 oluyor onuda anlamadım.Bize istatistik gösterebilir misin sitenin hitleriyle ilgili bir yanlış olmasın çünkü eğer günlük hitse inanılmaz bir hit ve böyle bir siteye sahip kişi niye satsın :D reklamdan çok büyük rakamlar kazanabilir bu site biraz ? işaretleri var ama belki arkada ş açıklar.

U

username

Misafir
150bin aylık tekili dikkatli okuyun. 150bin günlük tekilli siteyi 5bin dolara bulursanız getirin 10 tane alayım :)

Burda bahsedilen sitenin günlük tekili 5bin civarı.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende onu dicektim şimdi , herkes şaşırıyor çok nasıl bu kadar çok hiti diye.Günlük 5 bin tekil çokda zor olmasa gerek...300 $ max.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger iyi bir makinam olsaydı degil 150 bin 500 bin çekecek bilgim var ama senelik 150 dolarlık bir host ne kadar ziyaretci kaldırıki şu anda çalışmalarım devam ediyor bahsettigim siteyi biraz daha geliştirip sedo da kullan mayı düşünüyorum kovulunca sitenin ismini veririm.:) i.s.a.q : 150 bin aylık tekil okadar da zor degil dedigim gibi iyi bir makinayla çok güzel işler yapılabilir.

KraListe :siteme gelen key ler hangi sponsorlarda kullana bilirim pek fazla bilgim yok onun için sedo yu düşünüyorum
satmak istememin nedeni host firması yakın da kuvalıyacak makinayı çökerdeceksin diye .:

neyse hepinize bol hitli günler.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
username' Alıntı:
150bin aylık tekili dikkatli okuyun. 150bin günlük tekilli siteyi 5bin dolara bulursanız getirin 10 tane alayım :)

Burda bahsedilen sitenin günlük tekili 5bin civarı.

+9999 tam yorumu yapmışsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5