İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 150 usd gelirli site satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıpkı diğer ilanda olduğu gibi bunda da kendi adsense hesabım değil, başkasının adsense hesabını kullanıyorum.
Ama isteyene screenshot verebilirim.

Site içeriği: PM ile verebilirim (özgün, sağlam ve para kazandıran bir içerik)
Günlük hit: 2000 civarı (awstats)
Site tüm içeriğiyle satılık
Banlı olduğu arama motoru ve sponsor yok
Hosting dahil değil ama bir süre host edebilirim
Yazılımın lisansı da dahil. (Lisanslı bir yazılım kullanıyorum. Lisansıyla beraber devredeceğim)
Sitenin satışıyla ilgili hukuki bir problem yok

Fiyat:
1000 YTL

Lütfen ilgileniyorsanız PM atınız.

Aylık 500 usd gelirli site için ilan burda:
http://forum.iyinet.com/site-satisi-siparisi/100487-aylik-500-usd-gelirli-site-satilik.html

iTsUp2u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şekilde bu siteninde adresini pm alabilirmiyim

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese yanıt vermeye çalıştım.

Ama malesef iTrader'ı kötü veya düşük olan üyelerle mesaj sayısı düşük üyelere göndermedim.
Mesaj alanlar geri dönüş yapalarsa sevinirim. Arada unuttuklarım varsa lütfen PM ile hatırlatınız.

Ekleme:
Şimdi ulaşan son teklif 600 YTL'dir.
Lütfen pazarlık yaparken bunun altında rakam önermeyiniz. 600 YTL'yi de kabul etmedim. Pazarlık için lütfen daha makul tekliflerde bulununuz.

iTsUp2u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese yanıt vermeye çalıştım.

Ama malesef iTrader'ı kötü veya düşük olan üyelerle mesaj sayısı düşük üyelere göndermedim.
Mesaj alanlar geri dönüş yapalarsa sevinirim. Arada unuttuklarım varsa lütfen PM ile hatırlatınız.

Ekleme:
Şimdi ulaşan son teklif 600 YTL'dir.
Lütfen pazarlık yaparken bunun altında rakam önermeyiniz. 600 YTL'yi de kabul etmedim. Pazarlık için lütfen daha makul tekliflerde bulununuz.

tabiki sizin bileceğiniz konu, mal sizin

DE
dükkandan giren üstü başı toz toprak olan bir kişi ile şık kıyafetleri giymiş kişiye ayrım yapılmaz, dünyada tüm büyük firmaları bunlar için "gizli müşteri" araştırmaları yapar

sizinkiside buna benzemiş, ilginç gerçekten

ayrıca lütfen o zaman ilanınızda "Lütfen ilgileniyorsanız PM atınız." şeklinde yazmayın, onun yerine mesaj atmaya değeceğini düşündüğünüz kriterleri yazınız. Çünkü ilgilenen kişilere mesaj atmıyorsunuz

saygılar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tabiki sizin bileceğiniz konu, mal sizin

DE
dükkandan giren üstü başı toz toprak olan bir kişi ile şık kıyafetleri giymiş kişiye ayrım yapılmaz, dünyada tüm büyük firmaları bunlar için "gizli müşteri" araştırmaları yapar

sizinkiside buna benzemiş, ilginç gerçekten

ayrıca lütfen o zaman ilanınızda "Lütfen ilgileniyorsanız PM atınız." şeklinde yazmayın, onun yerine mesaj atmaya değeceğini düşündüğünüz kriterleri yazınız. Çünkü ilgilenen kişilere mesaj atmıyorsunuz

saygılar

bir mağazayla interneti karıştırmanız yanlış.Burda dolandırcısı var kıskancı var , sırf gıcıklığına başkalarına zarar vermek istiyeni var dimi ama

iTsUp2u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir mağazayla interneti karıştırmanız yanlış.Burda dolandırcısı var kıskancı var , sırf gıcıklığına başkalarına zarar vermek istiyeni var dimi ama

dükkan, online, köy vs
hepsinde ortak pay "ticaret"
günde 100 mesaj yazsanız güvenilir olmıyacağım gibi, hiç mesaj yazmamamda güvenilmiyeceğiniz anlamına gelmez

ayrıca daha sadece site adı pm isteniliyor, admin şifreleri değil :)

uzun uzadıya arkadaşın konusunu bölmek istemem, kendi tercihidir:)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@iTsUp2u
mathiaxbars gerekli cevabı vermiş. kısmen siz de haklısınız ama tedbir tedbirdir.

@mathiaxbars
tşk.ler

@izmitli4141
üzgünüm, bu site satıldı. başka bir gelirli site için düşünürseniz PM atayım. (Ama diğer sitenin geliri yüksek olduğu için fiyatı da yüksek. 3500 YTL)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ayrıca daha sadece site adı pm isteniliyor, admin şifreleri değil :)

Birçok üye imza bilgilerine websitelerini yazmaktan vazgeçti, çünkü kendini bilmezler bu sitelere zarar vermeye çalıştı, o yüzden özellikle adsense kullanılan sitelerini riske atmak istemiyor kimse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5