İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylik 1500+ tl gelirli site(paypal belgeli)

Dude

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba degerli arkadaslar aylik 1500 tl vip uye gelirli(reklamsiz) web sitem var yeni bir ev aldim ve bu sitede gecirdigim zamandan dolayi ne esime nede kendi isime vakit ayiramicak duruma geldim birnevi bosanma durumuna kadar geldim esimin baskilariyla artik bu sistemi satmaya karar verdim sistemin ne oldugunu buradan yazmayacagim ama kimse yanlis anlamasin oyle xxx icerikli vs bir sistem degildir :)

Aciklamama sebebim ise suan bu proje dunyada tek ve sadece bende bulunuyor
Ozellikle youtube a yukledigim videolardan dolayi hergun yaklasik 50 kisi sistemi soruyor ve uye olmak istiyor

Ayrica sistem suan tek bir sistem ile calisiyor bu sistemden sadece bukadar gelir elde ediyorum aklimdaki projeyi bitirseydim eger aylik gelirim 3000+ olacagina adim gibi eminim

Ayrica satin alacak kisiye noterden imzali belge verebilirim ayni sistemden birdaha yapmayacagima dair
Ve yine satin alicak kisiye yapmayi planladigim diger sistemleri soyleyecegim eger basirirsa aylik geliri 8000+ olacagina yine eminim

Simdi bu projeyi her onune gelene tabiki anlatmayacagim ozelden sistemi soran kisileri iyinet forumunda arastiracagim saglam kisiler ile gorusecegim gerekirse forumda konu acip guvenilirlik isteyecegim bu hem benim hemde siteyi alacak kisi icin onemlidir

İrtibat icin no : 553 614 47 44 - murat

Yogun sorular uzerine paypal ile alinan en yakin odemelerin mail goruntusu ektedir ciddi bir sekilde ilgilenenlere direk paypal hesabi verilecektir

Sitenin aylik abone ucreti 150 tl dir

deccal35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar en azından bır teklıf usulu veya hemen al fıyatı yazmış olsaydınız ortalamasını bulur veya bırebır temasa geçebilirdik ama belırlı bır fıyat yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5