İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 15TL'den başlayan fiyatlar|Limitsiz Trafik|Up/down Uyumlu!

LazerBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhaba değerli İyiNet üyeleri, geçen haftalarda yapmış olduğumuz kampanyalı sunuculara yoğun ilgi olduğundan dolayı stoklar tükenmişti. Farklı konfigürasyonlar ile stoklar tekrar aktif edildi.
Paket resimlerine tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz !​

Eski Konumuzdan Bazı Referanslarımız
vds alınmıştır.Kendisi çok ilgili sabırlı bir arkadas.

1 adet Vds Alınmıştır ilgisi için ayrıca teşekkürler

1 Adet Vds Alınmıştır...

1 adet silver sipariş edildi.Çok ilgililer.Uzun süre çalışacak gibiyiz.Teşekkürler.

1 Adet silver paket alınmıştır ilgilisinden ötürü teşekkür ediyorum vps hakkındaki yorumlarımı ilerleyen günlerde yazacağım.

4 adet vds alınmıştır ilgili bir arkadaş

Bir adet VDS Satın aldık. Müşteri ilişkilerinde oldukça ilgililer. Gayet memnun kaldık. Umarım bu çizgilerini hiç bozmazlar :)

1 adet silver paket siparişi verildi.

bir adet Silver-Vds ödemesi yapılmıştır , aktif ederseniz sevinirim

Daha önce çalışma fırsatım olmuştu memnun kalmıştım. Hayırlı şatışlar.

Hizmet alınmaya başlandı.
Teşekkürler ilginize.

bu arkadaş bize alınabilecek en uygun fiyata vds satışı yapıyor bu uygun fiyatları bana ve diger ihtiyacı olan arkadaşların ihtiyaclarını karşıladıgı için kendisine tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Arkadaş Güvenilir ve İlgili birisi , hiç şüpheniz olmasın..

Sıkça Sorulan Sorular
- Kesinti, Problem: Datacenter'ın bize vermiş olduğu %99.9 uptime garantisi haricinde bizden kaynaklı bir kesinti olmayacağını garanti etmekteyiz istenildiği takdirde bunu kağıda döküp sözleşmede yapabiliriz.
- Sözleşme: Tarafımızdan hazırlanan 2 adet nüsha şeklinde gerekli yazılar ile birlikte imzalanarak müşteriye gönderilir. Müşteri ikisini okuyup aynı şekilde imzalayıp bir tanesini bize gönderir.
- Illegal İçerik: Türkiye sunucularında "illegal" olarak adlandırılan içeriklerin kullanılması serbesttir.
- Upload Download: Upload download amaçlı kullanabilirsiniz.
- İşletim Sistemi: Sipariş aşamasında ihtiyacınız olan işletim sistemini seçebilirsiniz.(Windows Server 2008, Centos 6.3, Windows 7 vb.)
- Lokasyon: Yukarıda ki paketlerimizin yer aldığı sunucularımız Ingiltere lokasyonludur ve Redstation veri merkezinde barındırılmaktadır.
- Ödeme: Ödemelerinizi banka havalesi, paypal ve misli.com üzerinden yapabilirsiniz.
- Geri İade: Memnun kalmadığınız takdirde 3 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme talep edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz​
Ticket: Sitemiz üzerinden ticket göndererek 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
Web Adresi: http://www.lazersunucu.com
Mail: info[MENTION=56240]Laz[/MENTION]ersunucu.com
Gsm: 0 553 258 25 27 - Ergün YILMAZ
Gsm: 0 539 389 61 16 - Alper KURTULDU
Gsm: 0 544 746 60 29 - Sercan ÇIRAK
Adres: İhsaniye Mah. Tornacı Sokak no:35/1 - Nilüfer/BURSA
Yer Sağlayıcı No: 2798

MusTy4423

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adet vds-silver Almak İstiyorum Up-Down İçin Fakat Skype Adresinizi Bir Türlü Ekleyemedim
Cevap Bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5