İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 200 $ gelirli oyun sitesi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:eek:yunlar99.net

hit: http://extremetracking.com/open?login=oyun17

script yoktur

oyunlar frame ile çekilmektedir...

hiti googleden oyunlar99 aramasıyla gelmektedir..
siteyi 22-24 şubatta satın aldım ufak bir çabayla hiti artış gösterdi ve şuan adsense ile problemim oldugu için (eft hesabı giremiyorum haftalardır mailime cevap bekliyorum) geçen cuma günü 12 dolar kazandı geçen perşembe 9 dolar civarı haftalık getirisi 45-55 dolar arasında değişiyor.. 25 şubattan bugüne kadar kazancı 125$ dün getirisi 7 dolardan fazlaydı sebebini çözemediğim bir şekilde hit yükselmesine karşın hafta sonu gelirleri düşük geliyor..

tekliflerinizi bekliyorum

bu arada söylemeyi unuttum oyunlar frame ile çekildiği için oyun oynama sayfasındaki reklam da yayıncı siteye aittir.. eğer uğraşıp kendi sitenizi kurarsanız gelirleriniz artar (hitinizinde düşeceğini sanmıyorum sonuçda hit oyunlar99 aramasından geliyor..)

ciddi alıcılara geliri kanıtlarım gerekirse adsense kodlarını yayınlarız ben gelirimden eminim:)

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyle ilgileniyorum kafanızdakı fıyatı belırtırsenız bızede yardımcı olmus olursunuz
(siteyi bende takıp edıyordum ama ozaman bot net yapılyordu satanın soyledıgıne gore su anda oyle bır problemı varmı bırde pr sı 3 tu dususuyle alakalı bılgınız varmı )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr sinin düşüşü neden oldu bilmiyorum ben aldıkdan 2 gün sonra gitti...

ben aldıkdan sonra herhangi bir saldırı olmadı olduysada sitede problem yaratmadı

fiyat belirtmicem 200 $ aylık getirisi olan bir sitenin fiyatı zaten 3 aşağı 5 yukarı bellidir siz fiyatınızı verin görüşelim..

unutmadan belirtiyim sitede sadece anasayfada görülen linkler vardır diğer sayfalardaki linkleri kaldırmaya üşendim:)

200$ sadece adsense geliridir.. link satmak için pek uğraşmadım pr düşünce.. ama hala alıcısı çıkar kız oyunları kelimesinde 2. sayfada 3-5. sıra arası gidip geliyor kız oyunları kelimesine yatırım yapılırsa hit/gelir artacaktır..

bilgisayarımın saati olan 15:32 ye göre bugünün kazancı 5.3 $ buda 7-12 $ arası günü kapatacağı anlamına gelir..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2 tane 500 ytl bir tane 600 ytl olmak üzere 3 adet teklif geldi..

aylık 200$ kazanıyor site normalde 5 aylık kazancıdır ancak elimden acil çıkarmak istiyorum ödemelerim var

bu sebeple 4X200 =800

sitenin scripti olmadıgı düşünülürse -100 dolarda öyle çıkaralım

700 $ a satabilirim..

zahmaci bugün dün geçen hafta olarak ekran görüntüsü yollayabilirim arada alınmış ekran görüntülerimde var.. hatta itraderi yüksek 1000 mesaj üstü üyeler varsa adsense hesabının şifresini bile verebilirim (isim değiştirilemediği düşünülürse bence problem yok)
gelirden eminim arkadaşlar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
an itibariyle gelirin ss ini koyuyorum arkadaşlar bu arada belirtmeliyim ki extreme 2 saat geriden sayıyor yani şuan tr saati 21:03 extreme 19:03 de

arkadaşlar sanırsam fiyat yüksek geldi sebebini açıklarmısınız ? gelire inanmayan varsa herşekilde kanıtlayabilirim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece iş bankası havale.. ama forumdan bozucak arkadaşlar vardır paypal bozucam dersen bi şekilde birileri bulunur...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ihtiyacın yoksa satma bir script yazdır nasıl olsa kazandırıyor. oyunlar içinde güzel bir bot yazdır bırak öyle kendi yağıyla kavrulsun

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site 700$dan satıldı arkadaşlar alan arkadaşa hayırlı olsun.. çok daha getirebilirdi ama işte ev sahibi sağolsun:)

iyi günler herkese..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5