İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 250-300 TL Civarı Gelirli Script Paylaşım Platformu Sitesi Sadece 600 TL İçeri

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Öncelike neden 600 tl satmamın nedenını soylıyım. genelde aylık gelirin 8 katına satılıyor siteler ancak ben yurt dışına çıkacagım okulumda hiçbir şekilde internetle oyunlarla alakam olmayacak. Bu siteninde boşa gitmesini şahsen istemiyorum. sitenin tüm bilgilerini ödeme kanıtlarını konuda belirttim sadece ciddi kişiler iletişime geçsinler.

Satılıcak Site: www.scriptci.in
Site İçin İstenilen Ücret : 600 TL ( Pazarlık Vardır )
Nasıl Pazarlık ? : Pazarlıktan kastım belli bir miktar iniş yapabilirim. ancak indirim fiyatlar sadece beni telefondan arayıp ciddi bir şekilde görüşen insanlara sunulucaktır. Msn veya mail atıp işte siteni alacaz arkadaşlarla 300 tl olurmu 200 tl olurmu 100 tl inermi ? Tarzında kesinlikle sunuş yapmayın.

İletişim Bilgileri :
Msn / Mail : [email protected]
Telefon : 0537 716 04 41
Kişi : Berkay Kocayaş

En Kısa Sürede Multi Konular Eklenecektir.

Sitenin Tüm Bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Sitenin Hit Bilgileri Aşağıdaki Gibidir​

Öncelikle Sitenin Hitti,Alexa Değeri,Pr Değeri gibi alıcılar için site hakkında bilgileri paylaşmak istiyorum

Aşağıda sitenin alexa ve belli değerleri mevcuttur

7hgl8.png

7hgpf.png

Aşağıda Sitenin sayyac.com Tarafından çekilen istatistikleri mevcuttur sadece 1hafta boyunca sayyac.com üye olunmuştur. 1 hafta boyunca gelen hitler o şekildedir. Sitenin görüntüsünü bozan banner yüzünden sayyac üyeligim yoktur.

7hh5y.png

7hh7b.png

7hh85.png

7hh8d.png

Aşağıda Sitenin say.ac ile çekilen resmi mevcuttur günlük hit bilgileridir.

7hh91.png

Aşağıdaki google analtys raporu mevcuttur site ortalama ziyaret süresine bakabilirsiniz hiçbir hit hitlen,hitmotoru,hitcanavari,sosyalhit giibi suni hit sayfalarından çekilmemiştir gelmemiştir.

7hhbg.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sitenin Gelir Bilgileri Aşağıdaki Gibidir

Paypaldan gelen ödemeler aşağıdaki gibidir

7hhm4.png

7hhmh.png

Misli.com Üzerinden banka hesabıma gelen ödemeler aşağıdaki gibidir. Kesinlikle şunu belirtmek isterim. misli.com üzerinden legalpara oynayıp tutturup banka hesabıma çektiğim paralar değildir. Misli.com üzerine ödeme yapıp doğrudan çektiğim paralardır.

7hhzx.png

7hj03.png

7hj08.png

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
siteyi görme şansımız yokmudur komple kapatmışsınız ?

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siteden bir sorun mu var ? çok ağır ve eksik çalışıyor...

Trex34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
site size ait ise size ait olduğuna dair bir kanıt gösterir misiniz?

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5