İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AYLIK 4.000 TL KAZANMAK iSTERMİSİNİZ ?

nigerr907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ev%2Bhan%25C4%25B1mlar%25C4%25B1na%2B%25C4%25B0%25C5%259F%2BF%25C4%25B1rsat%25C4%25B1.png

Nasıl Bir İş

BU İŞİ KİMLER YAPABİLİR ?

Sabit geliri yeterli gelmeyip ek kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm girişimci adaylarına;

İçerisinde 50 bin çeşit ürünün katalogları bulunan 1 adet satış seti çantası gönderiyoruz.

Gönderdiğimiz bu katalogda sizin çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size gönderilirken katalog üzerindeki fiyatların %40 altında bir

değerle gönderiliyor. Böylelikle sizler ürünlerin satışı esnasında %40’lık bir kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Sonrasında ise sistemimize kazandırdığınız üye sayısı 6'ya yükseldiğinde ve bu üyelerin her biri satış yaptıkça, %5'ten başlayıp %12'ye kadar yükselen bir satış primi kazanıyorsunuz.

Detaylı bilgi için
(Takım Öncülüğü)

LÜTFEN DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN WEP SAYFASINA GİDİNİZ.

WEP SAYFASI

www.turkobir.com.tr

BU ARADA SİZ ÜYE OLAMIYORSUNUZ

SADECE SİSTEME ÜYELER SİZİ ÜYE

YAPABİLİYOR.

EĞER ÜYE OLUCAKSANIZ

HPP170910@GMAİL.COM

YADA

0538 408 13 74

SAAT 16 İLA 12 SAATLERİ ARASI ÇALIŞMA SAATİMİZ.

ARAYINIZ.

ADRESİNE...

GMAİL,HOTMAİL.VS.

AD SOYAD,CEP TELEFONU,İL/İLÇE,

ADRES BİLGİLERİNİZİ YOLLAYINIZ.

1-2 SAAT İÇİNDE SİZE DÖNÜŞ YAPILIR.

alıntıdır. WEP SAYFASI

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
O zaman söyliyim herkes boşuna işe gitmesin. İstanbul'da boşuna trafikte olmasın. Ben hayatımda bu tür bir sistemden kazanç sağlayan birini ne gördüm, nede duydum. Asıl kazanç sistemi zinciri oluşturan firma, siz sadece müşterisiniz ama farkında değilsiniz.
Değil evde oturarak, amuda kalkarak bile 4.000TL kazanan insan sayısı çok az iken bu tür konular 2013 yılında bana son derece saçma geliyor.

Eğer uykusu kaçan varsa burada çok güzel bir hikaye var http://www.turkobir.com.tr/CalismaDetaylari.aspx bu adresten okuyup, uyuyabilirsiniz.

Aslında bu konu direkt silinse çok daha iyi olur. Hiç tartışmaya değmez çünkü. Umut tacirliğinin farklı versiyonu işte...

nigerr907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Uğraşmadan hiç birşey basaramasınız . hemen sallamayalım kenara herşey uğras

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5