İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 50-60$ adsense gelirli, günlük 1 - 1,5 k tekil pr2 site satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Pm ile gönderilecektir(Ciddi alıcılara)
Sitenin aylık getirisi : 50-60$
Sitenin aktif olduğu süre: 9 Ay
Domain başlangıç tarihi : 07-Mart-2012
Domain bitiş süresi :07-Mart-2013
Site için istenen fiyat : 400 TL
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sitemde 13 kategoride(Cilt bakımı, Dualar, Genel, Hamilelik, İsimler ve Anlamları, Moda, Rüya Tabiri, Sağlık, Şarkı Sözleri, Şiirler, Sözler, Ünlüler, Yemek Tarifleri) Toplamda 1.622 tane yazı bulunmaktadır. Siteyi incelediğinizde de yazıların tamamen özgün olduğunu kendiniz araştırmalarınız sonucunda göreceksiniz.
Sitenin hit bilgisi (En az 3 ay olmalı, Son 1 ay ise gün gün gösterilmeli) : Günlük 1-1,5 k tekil
Ekli dosyayı görüntüle 5278
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: PR2, 9 Aylık domain
Hosting dahil midir değil midir: Değildir
Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: WordPres
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Yoktur
Satışın yapıldığı diğer siteler: R10
Özel notlar : Sitemi ilk açtığım zamandan 1 ay öncesine kadar geçen sürede kessinlikle satmayı düşünmüyordum. Çünkü her geçen gün büyüyen ve temiz bir site. KPSS ile atamam sonucunda iş yoğunluğundan dolayı siteye vakit ayıramadığım için satmak zorunda kaldım. İncelediğinizde yazıların orjinal ve özgün olduğunu sizde araştırmalarınız sonucunda göreceksiniz. İlk göz ağrım ve sürekli ilgilendiğim bir sitedir. Adsense dahil hiçbir uyarısı ce cezası bulunmamaktadır. Resimde 5 aylık adsense geliri gösteren tablo bulunmaktadır.
Ekli dosyayı görüntüle 5279

Alan kişinin memnun kalacağının garantisini veriyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın.

Ahmett_AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar pm gönderimi sıkıntı yaratıyor bende. O yüzden duvarınıza gerekli açıklamaları yazdım. Ciddi alıcılar profilimden MSN adresimi alıp ekleyebilirler. Allah kolaylık versin.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
msn adresinizi duvarıma yada pm olarak alabilirmiyim. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5