İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 500 Usd kazançlı 2 Site Birden Satılık Alexa tr 2K

• Konbuyu başlatan Testbot
  • Başlangıç tarihi
T

Testbot

Misafir
Konuyu editliyorum: 2 site değil 3 site birden aylık 500 - 900 Tl arası sabit kazanç kazanmak isteyenler için kaçırılmaz bir kazanç kapısıdır. işim doalyısı ile ben ilgilenemiyorum artık. msn adresim konuda var ekleyip detaylı bilgi alabilirisniz

Öncelikle aynı kategoride sitelerdir 3 site birden satıyorum bir konuyu 3 unede farklı farklı ekelyebilrisiniz
tek tek saymayacagım günlük ortalama 15 Usd kazanç vardır (Eger ilgilenirseniz) 10 - 15 arası hafta sonları 20 -25 usd kazancı vardır iki sitenin toplam buda aylık 500 usdye tekbul ediyor, aylık net geliri 300 usd vardır eğer ilgilenirseniz dediğim gibi 500 usd ilk etapta mumkun ve yukselmeside siizn konu eklemenize baglı

satma sebebim işlerim dolayısı ile ilgilenemiyorum ikisi içinde özel seo yapılmıştır ve kelimeleirnde googleda çogu konuda ilk 5-6 kayıtta benim sitelerim çıkmaktadır, birine eklediğiniz konun kopyasını yada içeriğini değiştirip digerinede ekleyebilirsiniz isterseniz ayrı ayrı yazıda yazabilirisniz,

site online oyunlar ve pc oyunları ps3 ve xbox facebook oyun hileleri üzerinedir.

3 'u içinde çok emek harcanmış ve geleceği parlak sitelerdir.
fiyatta indirim söz konusu değildir istanbul içi elden teslim edilir.

eminimki 3-4 aya kadar aylık kazancı 700 -800 usdyide geçecektir.

NOT: sitelerin satılmak gibi bir aciliyeti yoktur arkadaşlar sadece vaktim olmadıgından satmak istiyorum satmasamda 5-6 ayda zaten bu isteidğim parayı çıkartıyor oyuzden pazarlık söz konusu değildir.

Site Adres: Pm İsteyiniz yada [email protected] adresini ekleyiniz
Websitesi için istenen en düşük fiyat : 5500 TL **Not fiyat 6500 den 5500 e çekildi arkadaşlar yeni bir iş kurmak amacı ile fiyatta indirim yaptım almak isteyene duyrulur
Kategori, sitenin içeriği nedir : pc facebook ps3 ve xbox android oyunları
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, : Evet
sınırlama var ise neler : Sınırlama Yok
Hosting dahil midir : Evet
Günlük hit sayısı, kaynak link: pm İsteyiniz
Banlı olduğu sponsor var mı : Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok
Sitede yer alan yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : Evet WP sitenin diğeri kendi yazılımım özel yazılımdır.

Site1 : Yazılım Wp dir
Alexa : TR 2K Global 170K 2500 den fazla uyesi vardır
12 K facebook hayran sayfası vardır ve organiktir.
bir sürü google kelimelerinde ilk sıradadır ve ya ilk 3 tedir
Kendi ana kelimesinde birinci sıradadır.
kendi kategorisinde türkiyenin en iyi sitesidir.
7- 13K ara sı değişen bir hite sahiptir.

site 2: Yazılım asp dir özel yazılımdır başka hiç bir yerde yoktur
alexa TR 5K dır Global 600K dır hergun hızla yükselmektedir
14K facebook sayfası vardır
ayrıca 60K facebook sayfası varıdr
3-7K arası değişen bir hite sahiptir.

site3: bu site adsense banlıdır ortlama 1,5- 2K hiti vardır
alexa TR: 25K global 400K dır
diger reklam firmalarından gelir elde etmektedir
7K facebook sayfası vardır

Arkadaşlar sadece toplam :90K ya yakın facebook sayfaları vardır ve organik yani sitmle ilgilenen kişilerin begenilmeis sonucu olan begenidir bu syfalar sadece kendi başına 1000 TL ye yakın para etmektedir. sayfalarda konuları paylaştıgımda anlık hit 300 -400 lere çıkmaktadır saat kaç olursa olsun gerisini siz düşünün..

elimde 3-4 aylık kazanç listesi yoktur çünkü siteleri daha 13 ocakta birleştiridm tek hesaba adsense, son 1 ayı verbilirm zaten incelerseniz sizde anlayacaksınız.

arkadaşlar her türlü kefilim temiz iştir günde 5-6 konu açsanız hit 15K kesin geliyor hitin %85 Google % 10 Facebook % 5 diger kaynaklardan geliyor.

Lütfen PM atınız detaylı sorularınız için..

fiyatta pazarlık yoktur ciddi paralar harcanmıştır buralara gelmesi için..

xyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstad detaylı olarak görüşelim

5000 tl hazırda var olmadı bulucaz artık gerisini..

site adresini ve detaylı pm özellikle gelir bilgisi

Konican

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm lutfen ve hangi kelimelerde kacinci sirada ciktiginida pm de belirtiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5