İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 600 $ Gelirli (1.000 TL+) PR 1 Güncel Bilgi Sitesi Satılık

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AÇIKLAMA
Site satışını şeffaf bir ortamda yapmak istiyorum. Bu nedenle siteyle ilgili bilinmesi gereken her türlü veriyi görsel olarak konuya ekliyorum. Saygı ve sevgi çerçevesinde her türlü soru ve görüşe açığım.

Site adresi: Cep telefonum aracılığı ile iletişime geçiniz. 0506 933 31 50

Site Açılış Tarihi : 20.05.2011
Domainin Pagerank değeri: PR 1
Alexa: 250k
Sitenin Trustrank Değeri : 3,6 / 4.4

Kategori, sitenin içeriği nedir: Güncel bilgi sitesi
Hosting dahil midir değil midir: Türkiye'de sunucularında superni.com'da özel ip tahsisi ile aylık 11,49 dolarlık pakette barınıyor. (Sınırsız alan/trafik)
Banlı olduğu yerler var mıdır: YOK
Altyapı: WordPress
Domain Firması: İHS

Sitenin Aylık Geliri

Haziran

5581.jpg

Temmuz

5597.jpg

Ağustos

5611.jpg

Sitenin Hit Bilgileri

Ağustos - Temmuz
5660.jpg

Temmuz - Haziran
5668.jpg

Sitenin İçerik Bilgileri

5680.jpg

Site için istenen fiyat : 5,500 TL (4-5 aylık gelirine satılık)

EKLEMEK İSTEDİKLERİM
Siteye sadece kendimce doğru bildiğim SEO tekniklerini uyguladım. Az ve öz ama etkili. Siteye günlük sadece 1 saat ilgi ve alakamı veriyorum.

Alacak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden.

alexjix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site satış

pm lütfen varsa sayac .. hangi ilde oturuyorsanız anlaşırsak elden yaparız işlemlerimizi .. iyi bayramlar hayırlı satışlar

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar özel mesaj aracılığı ile iletişime geçmeyi düşünmüyorum. Alıcı olanlar telefonumdan arayabilir. O şekilde görüşebiliriz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
3 aylık bir site nasıl aylık 600 $ kazanabiliyor anlayamadım açıkcası ama hayırlı satışlar...

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 aylık bir site nasıl aylık 600 $ kazanabiliyor anlayamadım açıkcası ama hayırlı satışlar...

SEO ve emek diyelim. Yapılması gerekeni yaptığın sürece daima kazanırsın.

Ekleme: nedense pm isteyenler pm attıktan sonra hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyor. işi asalaklık olanlar zaten konu çalmaya başlamış bile. dün itibariyle sitemden konu çalan site sayısı 30lara yükseldi. akmasa da damlıyor tabi ki size de. Allah asalak gibi özgün blog yazarlarının konularını çalanları islah eylesin.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site hala satılıkmı ?
Satılık ise kazançlar düştümü ?
Sitenin konusu nedir ?
Pazarlık Mevcutmudur ?

Hassasiyetinizden ötürü site adresi istemedim.. Eğer bu soruların cevabını alırsam tatmin olup cep telefonundan aramayı düşünüyorum. Teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5