İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 65 Dolara Virtual Dedicated Server

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 65 Dolara Virtual Dedicated Server + Tamamen Ücretsiz cPanel

Merhabalar,

Öncelikle belirteyim ben bir şirket değilim, ama VDS hizmeti veren şirketin 2-3 aydır kullanıcısıyım ve şirket konusunda deneyim kazandım bir çok noktada. Bu serverlar Unmanaged satılıyor yani yönetimi size kalmış demek bu.
Bu noktada sizlere teknik destek sunabilirim. Zaten sistem size kurulu olarak veriliyor. Apache,PHP,MySQL,.. gibi bir çok şey daha var. Anahtar teslim serverdır.

Serverdan download hızı hakkında Ekşi Sözlük yorumları iyi bir referans olacak sanırım:

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=mp3kaydet com
12-) 100kb/sn civarıyla mp3 indirilebilen site. indirmek istedigimiz bazı albumlerdeki eksik sarkilari da tamamlasalar super olacak.
(hot sauce, 23.09.2004 09:39)

EXTRA BİLEŞENLER İÇİN PARA FALAN İSTEMİYORUZ!
-sadece irc hosting için 10$ eklenir fiyata ve gelişmiş VDS için 20 dolar eklenir ki zaten bunlar bizim default paketle alakasız konulardır. BMW almışsınız arka kafalıklara LCD ekran taktırırken para istenir extradan ama herhalde Radyodan da istenmez, onun gibi bir şey.

Destek verebileceğim Konular:
1-) IP adresleri almak(30-40 tane ücretsiz)
2-) Nameserverlar ayarlarını yapmak+register etmek
3-) Servera komut verme( Shell üzerinden )
4-) Merak ettiğiniz ne ne işe yarar sorularına bilgim dahilinde yanıt vermek.
5-) İngilizceniz yetersizse Datacenterla teknik görüşmeyi yapmak

Serverı tanıtalım.
1-) Bu bir VDS dir.
2-) 512 RAM bulunur.
3-) FULL ROOT ACCESS vardır.
4-) *10 GB ALAN VE UNMETERED BANDWIDTH(Yüksek Trafikli Download siteleri,mp3 siteleri,absürt siteler için birebir çözümdür.)
5-) absürt izni vardır.
6-) hek sitesi izni yoktur.
7-) Mp3 sitesi kurulabilir.
:cool: cPanel vardır(Plesk de bulunur ama tavsiye etmiyorum) ve %100 bedava ve tam fonksiyonludur.
9-) Şu işletim sistemleri kurulabilir :

RED HAT 9 veya 7.3 (varsayılan)
DEBIAN (isteğe bağlı)
SUSE LINUX (isteğe bağlı)

10-) %99 Network Uptime ( Bunu ben vermiyorum datacenter söylüyor )

* Anlık 10 Mb download(~ 80 Mbit) download olursa sitenizden sistemde yavaşlama olur. Böyle yüksek kapasiteli bir çözüm için fiyatımız 85 Dolardır RAM 1024 MB dır onda.
İşlemcinin özellikleri aşağıdadır.

Serverdan Bilgiler :

Processor Info

Processor #1 Vendor: AuthenticAMD
Processor #1 Name: AMD Duron(tm) Processor
Processor #1 speed: 1016.404 MHz
Processor #1 cache size: 64 KB

Memory Information

System Information
Linux jack.jackfm.info 2.4.20-020stab009.10.777 #1 Thu Feb 19 11:45:18 MSK 2004 i686 athlon i386 GNU/Linux

Physical Drives

Current Memory Usage
total used free shared buffers cached
Mem: 481692 476680 5012 0 20868 231008
-/+ buffers/cache: 224804 256888
Swap: 1044216 194384 849832
Total: 1525908 671064 854844

Current Disk Usage
Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
vzfs 11G 5.3G 5.3G 51% /

Bu serverı kullanan var mı derseniz
Evet var, şu an günde 12-13 GB harcanan bi server bu. Zamanında 40 GB / day olduğu da oldu.

Bunu kullandığım için tavsiye ediyorum. Bandwidth sınırlaması getirilmemiş olması avantaj gibi gözüküyor ama işlemcinin de kapasitesi oratada olduğundan bundan (x2)Pentium 3.0 GHZ HT performansı da beklemeyin.

Almak isterseniz ödeme konusu var tabii. Bu datacenter türkiyeden CC kabul etmiyor. Devamlı müşterilerinden kabul ediyor ancak. Ödemeyi ben kendi CC mle ile yaparım siz benim banka hesabına havale ile falan geçirirsiniz. Onları konuşuruz sonra zaten detaylı.

Not : Bu server hakkında epeyce şey öğrendim. Şu an da kullanmaktayım. Gayet memnunum. Almadan önce günlerce araştırdım. Bundan daha iyi bir çözüm yoktu. Beni burada tanıyanlar da vardır. Turkon gibi parayı alıp kaçacak birisi değilim. Zaten almak isterseniz İstanbul içi bir yerse yüz yüze de görüşebiliriz. Bilgisayar üzerinde anlatırım çoğu şeyi sorun olmaz yani.

Bana mail atabilirsiniz konu hakkında veya buradan yazın farketmez.
[email protected]

*IRC desteği için 10 $ eklenir tekrar hatırlatayım.
* Streaming Media bile yapılabilir.
Deneyin : www.jackfm.info:8080/listen.pls ( 80 Kbps 44 kHZ )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5