İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık en az 45,000 pageview için Reklam Alınacak 30-20-10ytl

A

aliozen

Misafir
Merhaba,

www.baboly.com şu an ortalama günlük pw 2000. Yani aylık 60,000 olur. Ama 45,000 diyelim. Bir aylık reklam almak istiyorum. Örnek banner koydum siteye. 120X120 olacak. En üstte olacak için 30, sonraki üç sıra için 20ytl, Sayfanın aşağısı için 10ytl düşünüyorum. Reklamverenler için özel panel vardır. Tekil çoğul tıklamayı ve gösterim adedini anlık takip edebilirler.

Her sayfada gösterim olacak. Dileyene orijinal webstats bilgileri gönderilir.

Bir aylık düşünüyorum. Bir ay sonra sayfa designı yenilenecek. 15 şubatta da yeni sayfa açılacak diye planlıyorum. Bir ay bittikten sonra yeni sayfa açılana kadar gösterim baboly.com'un hediyesi.

Burada bilenler olacaktır. Ciddi reklam yatırımı yapıyorum. Zamanında da paramı ödüyorum. Bana güvenirseniz sevinirim.

İyi akşamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5