İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık Geliri 1500ytl olan Film Sitesi Satılıktır

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat:3500ytl
Sitenin açılış tarihi:2ay
Kategori, sitenin içeriği nedir:film tanıtımları
Günlük hit sayısı, kaynak link:http://extremetracking.com/open?login=flmizle
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:herşeyiyle satılıktır
Hosting dahilmidir:hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok

site tamamen tasarım ve kodlama olarak tarafımızdan yapılmıştır başka kimse kullanmamaktadır.siteyi güncellemesi çok kolaydır.lütfen ciddi alıcılar pm atarlarsa sevinirim.ciddi alıcılara dekontlar ve ads screenleri gösterilecektir.site 13k full google hitine sahiptir

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda script kimsede yok scripti satmam etik olmaz zaten :)

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam en merak ettiğim şey bir kaç ipucu verirsiniz belki site açılalı 2 ay olmuş ve aylık geliri 1500 ytl nasıl oluyor bu :D inanmadığımdan değil sordum sadece

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzgün kodlama eli yüzü düzgün site ve de kimsede olmayan script vefikir olabilir :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarda dediğim gibi adsense kazancı da var banner kazançlarına bakarsak ringofon ile iletişim sağlandı gelecek aya tüm reklamlar ringofona verilecektir onu da belirteyim 3-4aylık sözleşme imzalanacaktır sölediklerine göre ama istemezseniz ayrı ayrı satarak da para kazanılabilir ama uğraşmak gerek script olayına gelince de scripti istediğiniz kişiye satabilirisiniz ama sizin zararınıza olur zaten script açık kaynak kod verilecektir şifrelenmeyecektir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon ama aylık 1500 geliri olan bir site neden 3500 satılır ve site acılalı 2 aydır bu elde cıkartma olayı nedir.

AMPEC Filmcilik Uyarımı gönderdi siteyi kapatıcaz vs diye ??

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film izleme olsa zaten illegal olur dostum

herhangi bi yerden uyarı vs gelmemiştir çünkü film yoksitede zaten :) 2-3aylık kazancına satmamızın sebebi de başka sitemize yatırım yapmaktır

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
satışınız baltalanmasın ama siz de insanları bilgilendirin.

sitenin altında son aranan kelimeler adı altında spam kelime bulutu var.

her sayfaya özel.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son aranan kelimeleri gösteriyoruz bunu spam kelime bulutumuz var diye kaba bir uslubla belirtmek ne derece doğru olur bilmiyorum ama en son arananları da göstermek için başka çaremiz yok doğru değil mi?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
en son aranan kelimeleri gösteriyoruz bunu spam kelime bulutumuz var diye kaba bir uslubla belirtmek ne derece doğru olur bilmiyorum ama en son arananları da göstermek için başka çaremiz yok doğru değil mi?

en son arananlar her sayfada komple değişiyor.

acaba saniyede 100 arama mı yapılıyor sitede ?

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru en çok aranan kelimeler dememiz lazımdı oraya

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son aramalar değil onlar rastgele çekiyor daha önce arananları veya nerden çekiyorsa işte. Bildiğin spam işte :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
neye göre en çok aratılan ?

o an bulunduğum sayfaya göre mi ? peki o zaman her aynı sayfayı yenilediğim de neden değişiyor kelime bulutumuz ?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satışınız baltalanmasın ama siz de insanları bilgilendirin.

sitenin altında son aranan kelimeler adı altında spam kelime bulutu var.

her sayfaya özel.

Değerli Kardeşim;
En çok aranan kelimeleri göstermek spam yapmak ise tamam biz spam yapıyoruz. Bunu Senin belirtmene yada bizim belirtmemize gerek yok. Yani siteye her giren gözleri görme yeteneğine sahip herkes bu aramaların kaydedildigini ve sitede gosterildiğini görebiliyor. hiç kimsenin göremediği çok büyük bir hatayı bulmuş gibi sevinç çığlıkları atarak buraya yazmanın mantığı yok. Herkes görebiliyor onları. Ciddi alıcılar da girip inceliyorlar. Lütfen konumuzu terketmeni istiyoruz.
Saygılarımla...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
en son arananlar her sayfada komple değişiyor.

acaba saniyede 100 arama mı yapılıyor sitede ?

bakın ben gayet sakin bir şekilde sizin yaptığınız durumu belirttim alıcılara.

sizin yaptığınız durum doğru ise siz de gayet sakin bir şekilde konuşmalarınıza devam edebilirsiniz.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın ben gayet sakin bir şekilde sizin yaptığınız durumu belirttim alıcılara.

sizin yaptığınız durum doğru ise siz de gayet sakin bir şekilde konuşmalarınıza devam edebilirsiniz.

Değerli kardeşim;
Peki bu belirttiğin aramaları kaydetme sistemini alıcılar göremiyor mu? Bunun cevabını verebilirmisin? Orda gayet net ve açık yazıyor arama kaydı olduğunu.
Burdaki çoğu kişi webmaster ve site alabilecek kadar kendine güveniyorsa ordaki aramaların kaydedilmesi olayını rahatlıkla görebilir. Duyarlılığın için teşekkür ediyorum. Senin gördüğünü herkes görebiliyor. Lütfen gereksiz cümleler okumak istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5