İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık geliri 200 dolar ve üzerine günden güne çıkan blog sitem satılık

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm geliri sadece adsense den olan blog sitemin arama sonuçlarında ilk sırada olduğunu öncelikle söylemek istiyorum ..Ayrıca bu site daha 3-5 aylık ve gelişime o kadar açık ki sizi oturduğunuz yerden para kazanarak ihya edecek bir sitedir.aylık geliri her şekilde ispatlanır ve neyi görmek isterseniz aynen gösterilir ve çok uygun fiyata vereceğim.Satmamın sebebine gelince ben geçem hafta yeni bir site kurdum ve ona yoğunlaşıyorum bu sitenin gelirini tamamen yeni sitem için harcayacağım.SİTEMİN FİYATI:3500TL DİR.ve şunu unutmayın ki bu parayıgeri getirmesi 6ayı bulmaz amorti eder.ve çok acil satılık arkadaşlar bilginiz olsun

istediğiniz fiyatı, ve diğer ayrıntıları PM alabilir miyim??

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
kurallara uygun konu açalım konu başlığını küçük harfle açalım gerekli düzeltmeyi yaptım,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5