İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık Kazançlarınız ne durumda :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yabancı forumlarda dolaşırken böyle bir konu gördüm herkes yazmış bence bizim yazmamızda da sakınca yok. Ben şu anda ayda 300 dolar gibi bir para kazanıyorum toplam 3 siteden. Harcamalarım çıkınca 200 dolara düşüyor. Yaşım 20. Şu günlerde adbride a başladım. Download penceresine lütfen sponsor linkimize tıklayın yazısından sonra kazancım %400 kadar arttı ve günde 40 dolar sırf adbride dan kazanıyorum. Kesin yollayan bir şirket Net 90 basis de çalışıyor. Yani şu anda 300 dolar kazanıyorum 3 ay sonra 1200 dolara falan çıkacağını tahmin ediyorum. Yazan arkadaşlar Yaş-site sayısı-kazanç ve hangi sponsorlar olduğunu yazarsa daha faydalı olur.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fullmp3.NeT

Fullmp3.net sitesini sattım 1200$a daha yeni aylık kazanç olarak bir çok sitem var değişiyor ondan bahsetmek istemiyorum :)
yeni mp3 sitem lidermp3.com la mp3king.net

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
genellikle sponsorlarım ve diğer ek gelirlerle netten kazancım $XXXX civarı. sponsorlarımı yazamayacağım ama genel olarak özetlersek reklam broker lığı yapıyorum...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla istek üzerine yazıyorum web işinden kazandığımı
- şu an bir ingilizcedershanesi için part time özel bir site geliştiriyorum (aylık 700Ttl)
- Zirve Eğitim Kurumları İçin uzaktan web güncellemesi vb. teknik destek sağlıyorum (Aylık 200 Ytl)
- 6 tane sitem var günlük ortalama 2-3$ getiriyor :D

he napıyosun derseniz kendi sitelerimi yapmaya devam illaki patlayacak onlarda bi çoğu yeni zaten ;) bi çoğuda yakında gelicek kısmetse

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
WhiteKey' Alıntı:
valla istek üzerine yazıyorum web işinden kazandığımı
- şu an bir ingilizcedershanesi için part time özel bir site geliştiriyorum (aylık 700Ttl)
- Zirve Eğitim Kurumları İçin uzaktan web güncellemesi vb. teknik destek sağlıyorum (Aylık 200 Ytl)
- 6 tane sitem var günlük ortalama 2-3$ getiriyor :D

he napıyosun derseniz kendi sitelerimi yapmaya devam illaki patlayacak onlarda bi çoğu yeni zaten ;) bi çoğuda yakında gelicek kısmetse
Batacak değilsin ya :D İyi kazançlar

- Şu an netten 0 TL kazanmaktayım....

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear Mr. Yenidogan
A Check for $87.25 was sent to you on Dec 22nd.
I hope it reaches you in good health.
Happy Holidays!

Andy
Administrator
Updated!

Sanırım yeterli :) ödeme yapıcaklar bu ay

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden de 0,80 $

benim birtane sitem var aslında para kazanmak amaçlı açmamıştım başka projelerim var onun için açmıştım projelerimi gerçekleştiremeyince (zaman) google adsense ye girdim ondan da 3 ayda 12$ birikmiş son 2 ay ise 1.5$ falan oldu. ama yeni bir web sitesi daha hazırlıyorum bugün yarın bitecek ondan çok umutluyum muhtemelen bende XXXX$ kazanıyorum diyecem ama ne olur olmaz genede büyük konuşmamakta fayda var sitemin ismini söylemek istemiyorum.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
WhiteKey' Alıntı:
uptaded midir nedir öderse kazanıyosun işte daha nolsun :D
Ayda 150$ updated (hadi ödedi diyelim) gene karşılamıyor masrafları.... :D

H

hitmp3tr_com

Misafir
updatedden aylık 150 dolar alıyom. popup + banner + text derken ayda 400 500 milyonu buluyo. masraflar var onlar 100 küsür tutsa elime 350 400 milyon kalıyo

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 1 yıl için de internetten aylık kazancım, dolar bazında 4 haneli rakamlarda.
Sedo'da işin içine girince hasılatlar daha da arttı.
4 ingilizce, 8 Türkçe sitem var. (2 tanesini de sattım)
6 tanede laf olsun diye açtığım sitem var.Bunları yakında sedo abiye yollayacam.
www.mp3saati.com da bunlardan biri :) Hazır aklıma gelmişken söyliyeyim, sitesini eklemeyi unuttuğum varsa, bana msn den ulaşabilir.

E

erotika

Misafir
illa gizlilik illa yani ?! :(

kazandıgınızı yazın bari sansursuz.

ben 1000 $ - 2000 $arası kazanmaktayım..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
illa gizlilik illa yani ?! :(

kazandıgınızı yazın bari sansursuz.

ben 1000 $ - 2000 $arası kazanmaktayım..

kurallara aykırı sananlar da vardır ondan öyle yazıyor olabilirler. Arkadaşlar 123093 dolar kaznıyorum bunları google adsense, updated ve adbrite dan kazanıyorum demek tos a aykırı değil. Toplam miktar yazın ve kazandığınız yerleri yazın. Hangisinden ne kadar kazandığınızı yazmadıntan sonra sorun yok.

S

soundmaster

Misafir
alican adbrite 3 ay sora ödeme yapıomuş
bence önden o olayı bi sor
sora 3 ay geçtikten sonra çok büyük kayıp olur bence
günde 40 $ az para diil :)
yani bu millipiyangonun sana çıkıp sora biletin sahte çıkmasına benzemesin

N

nothing

Misafir
bu updated ve adbrite nedir? tam olarak açıklayında bizlerde anlıyalım uyarsa kazanalım sayın arkadaşlar..

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
adbrite'i açıklayın hele bi bizde kazanak :D yada açıldıysa konu link verirmisiniz ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Adsense : Toplam Gösterim 49.128 Tıklama 406 Tıklamayla-geçiş oranı 0,8% Efektif CPM USD 0,41 Toplam Kazanç USD 20,00
Iste bu 1 aylık felan adsense.. At beni adsense :)
Site adresinide yazayım : Sevenler.net
Sedo'da ise 25. Gun Son 10 Gundur kazanclarım %60 Düşmesine ragmen 475 €
Gecen ay Sedo'dan : 476 € kazanmıstım..
Bunun disinda sedo'da baska bir hesapta ayda 50 € kadar kazanıyorum. 12 Gunde 23 € felan oldu.
Giderlerime gelince : Iki tane resellerim var. Toplam 28 $ Ödüyorum..
Baska gelirim yok net'den. Belki yakında Hosting / Domain işi yaparım. Ama yaparsam özellikle domain satışı yaparım sanırım.. Ondanda pek birsey kazanabilecegimi zannetmiyorum ilk etapta.. Maksat sedo'dan Paypal'a gelen / Gelecek parayı bitirmek:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5