İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık kolayca 250$

E

Expert

Misafir
Affiliate Payments
To change how you receive payments click here.

Date Amount Over Min Payment Payment Method
1/31/2005 $300.00 Yes NETeller
12/31/2004 $200.00 Yes NETeller
11/30/2004 $200.00 Yes NETeller
10/31/2004 $250.00 Yes NETeller
9/30/2004 $150.00 No NETeller

Benim gibi fazla deneyimi olmayanlar için aylık kazanç 250$ civarı.

3 program türünden birini seçme şansınız var:

Tıklama başına:10 cent
Para yatıran kişi başı 50$
Sitenin karından %35

Ödemeler NETeller,havale,vs çeşitli yöntemlerle.
Ben Neteller alıyorum en hızlısı bu olduğu için.
Sitede ödemeler ayın 4-5 inde diyor ama 3.ünde Neteller hesabımda oluyor.

Yukarıdaki stats'ı kopyala yapıştır yaptım ama yanlış anlaşılmaya müsait.
İsteyen olursa pm den üye adımı ve şifremi gönderirim.

Hesabınızda 200$ olunca ödeme alıyorsunuz.Ve stats larımı inceleyince bu rakama ulaşmanın çok kolay olduğunu göreceksiniz.

Sürekli son model araba,bedava para,ipod,hediyeler,vs gibi kampanyaları olduğu için,ve sürekli buna uygun banner lar hazırlandığı için tıklanma oranları çok yüksek.Ben tıklama başı programındayım.

Forumda imza olarak referral linkimi kullanıyorum,bu kadar oluyor.

Dünyanın en büyük vegas gruplarından biri.Hepsi ayrı ayrı çok iyi isim yapmış toplam 9 online vegasyu işletiyorlar.

Referral komisyonu %5.

Sitede çok yararlı stratejiler anlatılıyor.Yararlanabilirsiniz.

Genel olarak anlatmaya çalıştım ,sorular varsa alayım.

Benden üye olmak isterseniz:

http://affiliate.vegasrewards.com/referral.asp?aff_id=aff30801

Teşekkürler.

Herkese kolay gelsin.Görüşmek üzere.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafam Karıştı Ya 50 bin türlü reklam türleri var ne biçim bi şirket ya walla insanın güvenesi geliyor. Neyse bab sence hangi tarz reklam iyi flash/ banner / downlod code / email ... hangi yçntem iyi. Bide Paylaşım için sağol.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelismis bir sistem kullaniyorlar hesap numarasi vs bilgilerini nerden belirtiyoruz biraz daha bilgi verirsen cok iyi olur ...

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harbiden sistem baya gelişmişte paraların ödenmesi için yüzde %10 15 üyelik gibi bişi gereklimi acaba randevum gibi. Bide ben eğer 0,1 veriyosa günde 40 50 dolar kazanırım bu kadar parayı öderlermi acaba üyelik olmadan pek güvenemiyom

S

Skeleton

Misafir
Expert' Alıntı:
Sürekli son model araba,bedava para,ipod,hediyeler,vs gibi kampanyaları olduğu için,ve sürekli buna uygun banner lar hazırlandığı için tıklanma oranları çok yüksek.Ben tıklama başı programındayım.

siteme vegas reklamları koymak istemem, koysam da bir gelir getirmez. ancak yukarıda söylediğin konularda (özellikle ipod) bannerlar kullanmak isterim. Ancak bu sitemde her yerde vegas geçiyor standard bir vegas affiliate programı gibi... Bu belirttiğin reklamları koyabileceğim nerde yazıyor? Teşekkürler (bir referral gelmek üzere :D)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw yeni uye oldum kazancim su anda 9.8 $ :) Cok iyi para ediyor gunluk bu. Oderler mi arkadaslar ?

vegas Stats for today (5/20/2005 ) Current Billing option: .10 per click Hits Downloads Registrations Joins Betting Players Your Take
BJB
142 0 0 0 0 $7.60
YG
24 0 0 0 0 $1.20
SIL
19 0 0 0 0 $1.00
GT
1 0 0 0 0 $.00
VCC
0 0 0 0 0 $.00
ZC
2 0 0 0 0 $.00
LE
0 0 0 0 0 $.00

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi millet bu reklamlara nasıl tıklıyor yaw=? Hem ingilizce hem de vegas pek yaygın bir olay değil.Öyle herkes sewmez yani sewenlerin de belli bir kısmı internette ilgilenir.

Bu arada 500 tıklamada en az 1 üye olmak zorundaymış yoksa direk üye başına 50$ seçeneğine düşüyomuşsun.. :rolleyes:

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
illa bişi çıkıyor gördünüzmü yaw hergün başka isimle üyemi olsam ne paralımı üyelik :D

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oooo zıçtı şimdi cc vercez ha. Oooo olmaz bitti olay zaten zor tıklatmak git bide iye yaptırt. Sen nerden Okudun kardeş...
----
If you choose the 10 cents per click payment option and your account becomes unproductive (worse than 1 signup per 500 clicks) we reserve the right to automatically switch you to payment option 2 being $50 per signup. This change will be counter active and your account will be adjusted to reflect the change.
------

Bu işte bu sponsoru bitiren olaydır.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum bildiğim kadarıyla Turkey e 0.001 cent veriyorlar yani kaliteli click istiyorlar.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ringstar ben de aynı yeri okumuştum.Hakikaten o iş hayal gibi bişi oldu.. :eek: :rolleyes:

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://forumkurdu.com baksanıza adamlar sırf bu adcell için forum sistemi kurmuşlar isteyen hemen forum kuruyo ama üzerinde bunların adcell reklamı çıkıyo türkler için bişi var bu işşte

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla ilginç ama ben bu sitede click spnsora rastlamadım hepsi lead gibi gözüküyor.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vegas yu geçin ben depişman oldum koyduğuma kaldırıcam yarın. Şu Alman sitesini inceleiyorum ama hala click sponsor göremedim yaw.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5