İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ayni anda masaustum yaptiklarimi birden fazla kisiye izlettirme ??

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
online bi sekilde masaustumdeki hareketli canli sekilde birden fazla kisiye izlettirmek istiyorum. boyle bir program, site gibi bisey varmi ?

E

Erturk

Misafir
Teamviewer da msn konferans gıbı bırsey varmıydı acaba? vardı dıye hatırlıyorum sanki.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Teamviewer da msn konferans gıbı bırsey varmıydı acaba? vardı dıye hatırlıyorum sanki.

usta birisi cok israr etti wp tema yapmayi hehee bende oki istiyon bari baskalarida var onlarda yararlansin, gecen senle yaptigim gibi ne yapiyorsam online isteyen herkese yayin yapayim gorsun millet :):)

E

Erturk

Misafir
Yakında ticaretede dokersın bunu :) Teamviewer i bi arastır dayı. sanki vardı onda.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online göstermek yerine Camtasia ile yaptıklarını kaydet sonra paylaş çok daha geniş kitleye ulaşırsın..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
biz dershanede netschool ile anlatıyoruz ama internette çalışıyor mu bilmiyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teamweawerde var, herkes kursun, sen IP adresini ver bağlansınlar PC ' ine onlar mouseyi oynatmasın sen sistemi göster. Çokda zevkli oluyor :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Teamweawer'da bi kişi bağlanınca bile sistem yavaş işliyo bi kaç kişi bağlanınca daha beter olmazmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5