İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı Anda Tüm Sitelerin PR0 olması

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok garip bir durum, PR değerim 5 ten aşağılara gidiyordu ama 0 olması çok garibime gitti. DMOZ a ekli 3 sitem ve diğer sitelerimde PR0 oldu. Bunlardan bir tanesinin dünya kadar backlinki vardı ve gerek benim eklediğim gerekse birçok kişinin kendi eklediği bir sitem pr0 olunca çok garip geldi.

Sunucuda başka kişilerin birşey yapması sonucu bir yaptırım oluyor mu yoksa bunun sebebi ilgisizlikmidir :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok sitede öyle , Bütün datacenterlar 0 lanıp ondan sonra değerleri veriliyor bence...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pr 0 falan olmadın olmayacaksın.

erkenden milletin bi tarafı tutuşuyor pr güncellemesi diye.

dc'ler kopmuş durumda,yoğunluktan sonuç veremiyorlar.

pr 6 beklediğim mizah sitem bile pr 0 gözüküyor.

bloglar vs işin cabası ama 4-6 gün kadar daha bekleyin.

sallamasyon yorumlar yapmasak ?

dc'ler kopmuş durumda,yoğunluktan sonuç veremiyorlar.

komik oluyor ... :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sana önerim sitenin pagerankına başka sitelerde bak bende bi yerde bakıyorum tüm sitelerimi 0 gösteriyo başka eyrde bakıyorum normal gösteriyo

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı olay benim başıma geldi. PR5 olan sitem 4 sonra 3 ve en sonunda 0 oldu.(bir önceki PR güncellemesinde) ve bunlar yaklaşık 1 ay içinde oldu.

ben bunu link satmama bağlıyorum. sitemde yaklaşık 12 adet text reklam vardı.

sanırım CEZA verdi google. bu güncellemede hala 0 gözüküyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
dün akşam bir ara bütün sitelerin prleri gitmişti birkac saat sonra geri düzeldi
artık ne hikmetse

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dün akşam bir ara bütün sitelerin prleri gitmişti birkac saat sonra geri düzeldi
artık ne hikmetse

DC lerin yoğun olmasıyla alakası olmamakla beraber biliyoruz ki her pr güncellemesinden önce PR ler gitmekte.

PR6 olan sitelerim de Tüm Check lerde 0 gösteriyor...

DC ler gitmiş olsa birkaç dc de 0 gösterirdi..

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sitemi checke dince dig de şöyle diyor ;
1

59.151.21.100 PR N/A

Acaba sizin hiçbir sitenizde böyle bir şey diyormu ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir sitemi checke dince dig de şöyle diyor ;
1

59.151.21.100 PR N/A

Acaba sizin hiçbir sitenizde böyle bir şey diyormu ?

Şu anda değer vermemiş, vermiyeceği anlamınada gelmiyor.DC lerde kopma olması demek, arama sonuçlarının düzgün verilemeyeceği demektir ki, buda googlenin batmasıdır.Şu anda aktarım başladı 1 hafta kadar da aktarımlar devam edecektir, her DC belirli bir pagerank verecektir.0 olanlar daha aktarımını tamamlamış olabilir, aktarım yapıyor olabilir, yada değerini henüz belirlememiş olabilir. PAGERANK GÜNCELLEMESİ TÜM DC LERDEN GELEN ORTAK VERİLERE GÖRE TAMAMLANMAKTADIR. Bu yüzden geçici pr ölçümleri olabilir.Kaldı ki, Future Page Rank göstergelerinin %10 tutarlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz.1 altı 1 üstü tahminleri iyi ancak çoğu zaman gerçek sonucu veremeyebiliyor.

-

Aşırı link takası olduğunda da, 0 Pagerank ile cezalandırmanız olağandır.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
site güncelleme, işte ziyaretçinin çok olması, gördümki gerçek palavraymış,

pr isteyen backlink ve link değişimi yapmalı,

evet bundan sonra, pr için buna önem vereceğim.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site güncelleme, işte ziyaretçinin çok olması, gördümki gerçek palavraymış,

pr isteyen backlink ve link değişimi yapmalı,

evet bundan sonra, pr için buna önem vereceğim.

google bloglarında PR sisteminin kalkacağı ve yapının degişecegi açıklanmışkenmi yapacaksın bunu :)

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Masal hikaye google sistemi. Aynı yerlerden link alınmış 2 sitem biri pr 2 biri pr 4 olmuş , nerdeyse birebir aynı siteler birine ayrı diğerine ayrımı muamele yaptı bu google.
Diğer saçmalığı 2 site için link değişimi yapmıştım aynı kodlarla biri 15 gün sonra banlandı diğeri yukselişte. EEE hani sistem ? Aynı anda açıldı aynı link değişimleri yapıldı neden biri banlı diğeri değil ? Binlerce backlink alan sitelerden bazıları dururken aradan bazıları banlanıyor. Tamamen piyango bu google. Bir sitem pr 1 bir kelimede 1 .sırada altımdaki siteler pr 5 ne o kelimeye kastım ne bişey , saçma..

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aytugg sana abi tavsiyesi :) 0 lar düzelmeyecek... :D gitti o pageranklar üzücü birşey anlıyorum ama en gec 1-2 ay sonra yine güncelleme olacak o zaman tüm pr ler bol bol artacak. Şimdi google yeni sitelere yöneldi. Kitapsız google benim forumu bile arttırmadı :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı olay benim başıma geldi. PR5 olan sitem 4 sonra 3 ve en sonunda 0 oldu.(bir önceki PR güncellemesinde) ve bunlar yaklaşık 1 ay içinde oldu.

ben bunu link satmama bağlıyorum. sitemde yaklaşık 12 adet text reklam vardı.

sanırım CEZA verdi google. bu güncellemede hala 0 gözüküyor.

arkadaşlar benim durumum tıpatıp aynı. geçen güncelleme 0 oldu benim sitem ve bu güncelleme hiçbirşey değiştirmedi maalesef. çok kötü hissediyorum..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu belirtiğiniz siteleriniz hepsi bir ip üzerindemiydi?
Eğer öyleyse ip'e ban atılmış olabilir..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hepsi aynı ip üzerinde ama bir tane şirket sitesi var aynı hostta onun pr değeri 1 o sıfır olmamış nedense

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde başıma buna benzer bir durum gelmişti.
Aynı ip üzerindeki tüm sitelerin indexli sayfaları silinmişti ona dayanarak söyledim.
Belkide ip ban değil farklı bir ceza almıştı o siteler bilemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5