İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı bilgisayardan 2 Adsense hesabı kullanılabilir mi?

getpass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam. benim aktif olarak kullandığım bi adsense hesabım var ancak ev arkadaşım da adsense kullanmaya başlayacak ama aynı ip adresinden 2 adet adsense hesabı olacağı için korkuyoruz da açıkçası. mail, isim soyad, adres vs. bütün bilgiler farklı olacak hesaplarda ama ip adresi aynı. google buna izin veriyor mu? tekrar belirtiyorum, ad soyad, kişisel bilgiler, adres, mail vs. hepsi farklı olacak. şimdiden teşekkürler.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı aileden farklı bireylerin kendine ait hesapları olabileceğini biliyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Aynı bilgisayardan birden fazla adsense hesabına girilmesi serbest.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hayır hesaplar ilişkilendirilmiyor.Biri banlanırsa diğerine bişey yaplımıyor..

Ama neden banlanırsa ?

Bir çok örnek var.Kullanırken siz aynı bilgisayardan giriyorsunuz diye banlamıyor ama hesaplardan birisi banlandıktan sonra gerekeni yapıyor.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uzuuun bir yazı yazmıştım ancak bir baktım ki başlık altında ;

Google'ı , Google yapan gizlilik içerisindeki politikalar hakkında kesin olarak konuşan kişiler var...

yazmıyorum...

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir pc'den birden fazla adsense hesabına girmek yasak değildir.

Örneğin, bir internet cafeye günde 5 adet webmaster gidiyor, hepside adsense hesaplarına giriş yapıyor.Buda 1 ıp adresi üzerinden 5 adsense hesabına giriş yapmak demektir.Böyle problemlerle karşılaşmamak için birden fazla adsense hesabını kontrol etme hakkını veriyor diye düşünüyorum.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaslarım zıyarete vs geldıgınde sureklı bakarız hesaplara aynı pc den , bugune kadar sorun olmadı , zaten bunun yasak oldugunu google soylemıyor.

Aynı ısyerınde calısan 4 kısıyız ve dördümüzünde adsense hesabı var ama yalnızca 1 pc var , hepımız ordan bakabılır mıyız bır sakıncası olabılır mı dıye maıl atın.Bu durumda olan cok var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5