İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı fiyata x2 Trafik

A

ALY

Misafir
Son durum :

cyber 4 - 1 htservers

:D

pardonda sana ne oluyo onu anlamadım. avukatmısın arabulucumusun cellatmısın hakemmisin nesin? 3üncülerin ne yapması gerektiğini biliyorsundur sanırım..

böylesine ortalık kızıştırıcılara iyinet yönetimi nasıl tolerans gösteriyor acaba?

T

TurkiyeMedya

Misafir
pardonda sana ne oluyo onu anlamadım. avukatmısın arabulucumusun cellatmısın hakemmisin nesin? 3üncülerin ne yapması gerektiğini biliyorsundur sanırım..

böylesine ortalık kızıştırıcılara iyinet yönetimi nasıl tolerans gösteriyor acaba?

Sonuna kadar katılıyorum.HostBank24 kardeşim Bi yorumun varsa yaz yoksa böyle boş konuşma.bende okudum konuyu ama yorumum yok çünkü konu hakkında pek bilgiye sahip değilim.hiç bişey yazmıcaktım ama sana dayanamadım.yok 4-1 yok 2-1 yok bilmemkaç bune ya.Hakemmisin nesin sat hostunu bak işine.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Seviyeli beyler ..Seviyeli olalım ..

Sat hostuna bak işine diyenler gibi olmadık olmayacağız ..

Bu konuda Host satmak için bulunmadığım ortada..Ortalığı yumuşatmaya çalıştım..

3. lere ne düştüğünü bilmeyiz biz ..

Bize öğretmediler. Öğretilenlerden değiliz.

Saygı ve Sevgi ile..

A

ALY

Misafir
birazcık espri sanada iyi gelir onlarada :)

seninki esprilikten çıktı kardeşim skor saymaya devam ettikçe adamlar birbirine daha çok girdi. Bize 3üncüye ne düştüğünü öğrettikleri için karışmıyoruz sana öğretmedikleri için her zaman karışıyosun ve ....

fazla yoruma gerek yok hostban24'ün yaptığı mesajlarından ortada.. yetkililerin gerekeni yapmasını rica ediyorum sonuçta bi tartışmayı kızıştırdı..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada mesaj yazan herkes kendini bazı konularda ispatlamış insanlardır (benim gözümde) lütfen beyler türkler birbirini karalarsa sonumuz ne olur.

Herkes kendi yoluna ve işine baksın eğer yaptırım uygulanacaksa uygulanır.

tekrar ediyorum lütfen birbirimize köstek değil destek olalım (haklı oranda)konu başka yerlere gitmez umarım.

A

ALY

Misafir
emucu resmen ayırım yapıyorsun. Tamam kabul ediyorum birbirimizi desteklemeliyiz ama eksik ve hatalı taraflarıda göstermeliyiz kişiye. sen bize bırak karışma diyosun da biz zaten bu yüzden böyle olduk ona karışma buna karışma herşey aldı başını gitti öyle değilmi kardeşim? yoldan geçerken birileri kavga ediyor, hırsızlık yapıyor, bi bayana laf atıyor sen görmezlikten geliyosun peki bu olacak şeymi resmen bana bulaşmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar diyosun ama daha sonra bu hareketler senin eşine yapıldığında "etrafınızda hiç kimse yokmuydu?" demiyomusun güzel kardeşim?

ben şahsen toplumumuzu ve toplum bilincimizi zedeleyici olan herşeye tepki gösteriyorum. keşke herkez böyle olsa da lambası yanmayan sokaklardanda geçebilsek,istediğimiz mahalleye gidebilsek ve keşke sokakta tinerciler olmasa.. keşke tinerciler olmasa diyorum çünkü bi tinerci tarafından çarşı içinde bıçaklandım bunun psikolojisini EN İYİ BEN BİLİRİM SEN DEĞİL ökey mi?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İnanın birisi çıksada konu açsa hostbankı nasıl bilirsiniz diye(hatta açında görelim merak ettim :) ) 3 tane iyi diyen olursa 7 tane kötüleyen olacakdır.

Doğrularımız bazı arkadaşlarımızın yanlışlarına dokunuyor olacakki istemiyorlar bizleri.Ama bir faide vermeyecek üzülerek söylüyorum..

Ben her zaman doğruyu konuştum ..Konuşacağımda..

Ha beni buradan banlatmak istiyorsanız durmayın şikayet edin. Ben böyle birşey söz konusu olursa silerim üyeliğimi ..

3 e 7 değilde 2 ye 8 yapıyorum o oranı..Henüz burada beni tanımayan çok ..

Ama genede..

Saygı ve Sevgi ile..

A

ALY

Misafir
hah al işte adam bizi anlamıyor ki biz ne diyoruz adam ne diyor :). kardeşim seni kötülemiyoruz sadece yaptığının yanlış olduğunu belirttim ama sen hala yaptığım doğrudur diyosun. amacım ne banlatmak nede attırmak sadece çoğu şeyin göz ardı edilmesi.
sen cyberturk'u tanıyor olabilirsin ama diğer kişiyi tanımıyorsun ve cyberturk'de o adamı tanımıyor, şaka tarzı bişey olması için hepinizin arkadaş olması lazım. sen ne kadarda şaka yapıo gibi gözüksende tanımadığın adam konuyu dahada uzatacak. ben sana haksızsın, hostbank24 kötüdür demiyorum sadece yaptığının YANLIŞ olduğunu söylemek istiyorum. duyarlı bir vatandaş olarak..

Doğrularımız bazı arkadaşlarımızın yanlışlarına dokunuyor olacakki istemiyorlar bizleri.Ama bir faide vermeyecek üzülerek söylüyorum..

Ben her zaman doğruyu konuştum ..Konuşacağımda..
nutuk yapma. "zeki mürende bizi görecekmi" gibi bişey olmuş bu.. sen hala skor sayarak ortalık kızıştırmak yasaldır diyosun.

sana bişey demiyorum daha doğrusu diyecek bişey bulamıyorum. sen doğrularınla kal eywallah..

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeter diyorum dayanamıyorum..
afedersiniz ama konuyu b.. a çevirdiniz.Kusura bakmayın böyle!

Umrumda bile değilsinizki ben müşteri potansiyelimiz iyinet ten toplamıyorum.Bu forumda zaten 3-5 ukala mevcut full baltalama çerçevesinde giden.
Ama sebep nedir? Kendiside bu işle uğraşır.

Kimseye muhtaç değilim ekmeğimi bu forumdanda yemiyorum.Beni bulan müşterilerim buluyor.

mümkünse konu kilitlensin. Üyeliğimde silinsin.

iyi geceler

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seviyeli beyler ..Seviyeli olalım ..

Sat hostuna bak işine diyenler gibi olmadık olmayacağız ..

Bu konuda Host satmak için bulunmadığım ortada..Ortalığı yumuşatmaya çalıştım..

3. lere ne düştüğünü bilmeyiz biz ..

Bize öğretmediler. Öğretilenlerden değiliz.

Saygı ve Sevgi ile..

ya off yeter hostbank ya milletin midesini bulandırma çek git şu forumdan ya bi insan bu kadar mı sevilmez ya istenmediğin yerde neden durrusun ki !

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hah al işte adam bizi anlamıyor ki biz ne diyoruz adam ne diyor :). kardeşim seni kötülemiyoruz sadece yaptığının yanlış olduğunu belirttim ama sen hala yaptığım doğrudur diyosun. amacım ne banlatmak nede attırmak sadece çoğu şeyin göz ardı edilmesi.
sen cyberturk'u tanıyor olabilirsin ama diğer kişiyi tanımıyorsun ve cyberturk'de o adamı tanımıyor, şaka tarzı bişey olması için hepinizin arkadaş olması lazım. sen ne kadarda şaka yapıo gibi gözüksende tanımadığın adam konuyu dahada uzatacak. ben sana haksızsın, hostbank24 kötüdür demiyorum sadece yaptığının YANLIŞ olduğunu söylemek istiyorum. duyarlı bir vatandaş olarak..

nutuk yapma. "zeki mürende bizi görecekmi" gibi bişey olmuş bu.. sen hala skor sayarak ortalık kızıştırmak yasaldır diyosun.

sana bişey demiyorum daha doğrusu diyecek bişey bulamıyorum. sen doğrularınla kal eywallah..

ht yi ve diğer arkadaşı az çok forumdan tanıdığım için o samimiyeti buldum ve arada şaka yapmak istedim bunun halen daha yanlış olduğunu düşünmüyorum..

ht umuyorumki hemen üstteki mesajın bana değildir..

son olarak hostturka kardeşim..

Sevenimizde var sevmeyenimizde..

Ama biz her zaman seviyeliyiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5