İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı fiyata x2 Trafik

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Tüm reseller paketlerimizde fiyat artırımı uygulanmaksızın trafikler 2 katına çıkarılmıştır.

[Linux] http://www.htservers.net/linuxreseller.php
[Windows] http://www.htservers.net/windowsreseller.php

Sunucu özelliklerimiz
[Linux]
P4 Dual Core 3.4 Ghz
1gb ddr 2 ram
160 gb hdd
unmetered 100mbit hat
whole sale inc. networks yapısı - usa

[Windows]
Xeon Dual Core 3.0
1gb ddr ram
80 gb hdd
Unmetered 100mbit hat
inter server inc. network yapısı - usa

[+] Tüm reseller paketlerimizde 6 günlük kısıtlamasız kullanım hakkı vardır.Eğer memnun kalırsanız 6.gün sonunda ödeme yaparak devam edebilirsiniz.
[+] HTservers.Net, aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde,15 gün içinde yaptığınız bütün ödemeleri herhangi bir soru sormadan size iade edileceğinin garantisini vermektedir.
[+] absürt, w.arez izni mevcuttur.

Saygılar.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
https://interserver.net/terms-of-service.html

marez Policy: Actual files, including but not limited to pirated software, heker programs, cracks, and MP3 files, are strictly prohibited from being stored on any Trouble-Free servers.

Examples of unacceptable content include, but are not limited to the following: Pirated software, heker programs or archives, illegal MP3 files or archives.

http://wholesaleinternet.com/tos.htm

4. Piracy, heking, cracking, phreaking, marez, pyrotechnics, exploitive software or text that educates or encourages this activity and/or use are not allowed.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Htservers ya sunucuların orada deil ..ya seni kandırdılar..ya sözleşmeyi değiştirdiler. :D

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yetkililer ile ilgili görüştük.Şuana kadar bir sorun olmadı ve olmayacağını öğrendik.Birşeyler bilmesek buraya yazmayız sanırım.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitenizde bu dediactedlere bi bakayi mdedim ama olmadi .asagidaki resimleretiklayarak dediactedlere bakabilirisniz diyo ama bisey yok keske yukardakilerin fiytlarinida yazsaydiniz

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site manuel olarak düzenlendiği için eklenmesi çok uğraştırıyor.10 gün içinde Awbs sisteme geçince detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Fiyat listesi isterseniz Msn messenger yada mail yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

Saygılar

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yetkililer ile ilgili görüştük.Şuana kadar bir sorun olmadı ve olmayacağını öğrendik.Birşeyler bilmesek buraya yazmayız sanırım.

Peki arkadaşım. Madem birşeyler biliyorsun o yetkiliye selam söyle IP lerine whois çekip sende host edilen marez site varsa hepsini abuse maillerine şikayet edeceğim bakalım hangimiz doğru biliyoruz.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ufuk görüştüyse görüşmüştür bence. Neden burda w.arez yada absürt serbest diyip kendini riske atsın sence??

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
misal www.hekerbox.eu
ip whois çekmeyi biliyorsundur sanırım onuda kendin yaparsın artık.

Şuana kadar açtığım tüm başlıkları karalama kampanyasına girdiniz ve bunu farkettim.Yoksa seninde mi bir hosting siten var :)
http://www.cyberturk.org Buda templatemonster değilmi? Hangi marez siteden indirdin.Yoksa bastırıp paraylamı aldın?

Birde kullandığınız whmcs ye ne kadar para verdin öğrenebilirmiyiz :) ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
cyber ya özür diler

yada dc ye bildir yapacağını yap..yani kanıt göster..

Ht servers sende template mi değilmi karışma istersen ?

Kanıtsız birbirinize laf atmayın..Bunlar benim düşüncelerim..

Son olarak..Önce Saygı..

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.cyberturk.org Buda templatemonster değilmi? Hangi marez siteden indirdin.Yoksa bastırıp paraylamı aldın?

Ben buna yanıtımı istiyorum bir zahmet hocam.Bu devirde template monstera para vereni tanımıyorum ben.Boy boy sitelerde dağıtıyorlardır zaten.

Parayla aldım diyorsanız paypalla işlem yaptığınıza dair belgeleri koyarsanız sevinirim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
misal www.hekerbox.eu
ip whois çekmeyi biliyorsundur sanırım onuda kendin yaparsın artık.

Şuana kadar açtığım tüm başlıkları karalama kampanyasına girdiniz ve bunu farkettim.Yoksa seninde mi bir hosting siten var :)

Birde kullandığınız whmcs ye ne kadar para verdin öğrenebilirmiyiz :) ?

whmcs yi www.licensepal.com dan aylık lease ile aldım. Aylık 9 dolar ödüyorum. Hemen ticket açıp cevabını alıp özrünü buraya yazabilirsin

Ayrıca web sitemiz template falan değildir. Sçamlamayın. Webhostingtalk da 50 dolar ödeyerek yaptırdım. 48 saat içerisinde bunu temp olarak bir yerde satılırken bulamazsan tükürdüklerini yalamanı rica ederim.

Çoluk çocuğu bizde marez serberst deyip kandıran herkesi bu şekilde rezil kepaze ederim. Merak etme hepsini [email protected] a yazıdm. Tek tek siteleri gezdim :) Genelde ilk mailde kaale almazlar diye de bir büyük marez sitenizdeki programların hak sahiplerine de mail attım. Yaklaışk 3*4 hafaya onlar harekete geçer.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben buna yanıtımı istiyorum bir zahmet hocam.Bu devirde template monstera para vereni tanımıyorum ben.Boy boy sitelerde dağıtıyorlardır zaten.

Parayla aldım diyorsanız paypalla işlem yaptığınıza dair belgeleri koyarsanız sevinirim.

birde boş boş konuşma diye tempaltemonster.com a da kendimi şikayet ettim. bu siteye webde template diyen tek akıllı sen çıktın marezci seni :)

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seninle ne laf kavgası edecek halim var nede dalaş.
Rezil ettiğini düşünüp egolarını tatmin ediyorsan aile terbiyene yazık ne diyelim.

İzin verdiğimiz içeriğe sen karışamazsın ki seni uzaktan yakından alakadar etmiyor.Bu güne kadar kimseyi kandırmadık öyle birşeyde yapmayız.

sitende okudum
İş yeriniz, okulunuz yada aileniz için web sitesi hazırlamak istiyorsunuz ama tasarım bilginiz yok mu? Korkmayın, ekibimiz size uygun çözümlerle yardımcı olacaktır. Paket fiyatlarla yada özel siparişlerle web sitenizi yapıp size teslim ediyoruz.
kendi sitesini madem orda burda 50 dolara yaptıran nasıl müşterilerine hizmet veriyorda site yaparım diyor.

Uzatmak istemiyorum NE HALİN VARSA GÖR SAYIN EGO TATMİN EDİCİ ;)
Seninle aynı seviyeye düşüp senle muhattap olmakda istemiyorumki bundan sonra yazdıklarını görmezden geleceğim.Öt dur sen kendi kendine

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Seninle ne laf kavgası edecek halim var nede dalaş.
Rezil ettiğini düşünüp egolarını tatmin ediyorsan aile terbiyene yazık ne diyelim.

İzin verdiğimiz içeriğe sen karışamazsın ki seni uzaktan yakından alakadar etmiyor.Bu güne kadar kimseyi kandırmadık öyle birşeyde yapmayız.

sitende okudum
kendi sitesini madem orda burda 50 dolara yaptıran nasıl müşterilerine hizmet veriyorda site yaparım diyor.

Uzatmak istemiyorum NE HALİN VARSA GÖR SAYIN EGO TATMİN EDİCİ ;)
Seninle aynı seviyeye düşüp senle muhattap olmakda istemiyorumki bundan sonra yazdıklarını görmezden geleceğim.Öt dur sen kendi kendine

bak iftira edince iyice saçmalamaya başladın. ben bir bayiyim. Bir sürü yabancı freelance tasarımcıyla çalışıyorum. onlara para verip aldığım işleri yaptırıyorum. aynı senin server alıp komisyon koyup satman gibi.

baktım kayakonda crackliymiş mail attım ona da cevap geldi

Deepti Jain
<[email protected]> bana adlı alıcılara
Diğer seçenekler 22:32 (11 dakika önce)
Hi,
Thanks for your concern. I have reported the issue to the abuse department. Ours is a legal software and you get all the Supports and Upgrades from our team which can be purchased anytime at http://members.kayako.net We dont guarantee any issues regarding the cracked versions.

Let me know if there is anything else.

Regards,

Deepti Jain

Ticket Details
===================
Ticket ID: CGS-272477
Department: Sales
Priority: Urgent
Status: On Hold

Ne halin varsa gör sadece insanları bizde şu serbest bu serbest diyip kandırma...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ben para verip aldım enayimi oluyorum ?

marez hiçbir yerde yasal değildir. ADI ÜZERİNDE marez Bİ KENDİNE GEL SEN.

sil aradan marez serbesttir yazısını olay çözümlensin.

bütün kendi içeriğin marezmiş uhm :S fena patladı adam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5